студентів по всій країні американці мітинг зобов’язання не текст і диск

Підлітки кажуть текстових є найбільшим відволікання за кермом, і на цьому тижні студентів в більш ніж 300 американських вузів підписали на боротьбу відволікатися за кермом як частина підлітків безпечного водіння від конкуренції і Allstate Фонд Першого каналу новин. Друзі та сім’я може взяти зобов’язання “X TXT” від імені беруть участь вузів з лютого на 7-13 www.channelone.com / xthetxt. Школі провів більше всіх обіцянок (розраховується як відсоток від розміру школи) буде названий переможцем в кінці конкурсу.

Фонд Allstate віддасть перемогла школи з $ 10 000 грантів. Крім того, в рамках Національного молодіжного Місяць безпеки дорожнього руху в травні зростання зірка музики Ashlyne Хафф виконуватиме приватний концерт в перемогла школі, і Перший канал якоря новину стрічку трансляції зі школи в день концерту.

“Використовуючи силу позитивного впливу однолітків, ці студенти є провідні звинувачення проти епідемії текстових щоб зробити дороги безпечнішими зараз, а також для наступного покоління водіїв,” сказала Джоан Уокер, старший віце-президент з корпоративних відносин, Allstate. “Кампанії з інформування громадськості, як X Allstate в рух TXT, ви економите 11 і виклик сім’ї водіння допомогли палива розмову про відволікатися водіння і виховувати Америці на силу рівномірної, насильницькі закінчив водійських прав закони, щоб захистити наших наймолодших водіїв від небезпечних дорожніх ситуаціях.”

Відповідно до недавнього дослідження Allstate фонд, 49 відсотків підлітків зізнатися, що був надзвичайно відволікатися на текстових повідомлень і миттєвих повідомлень під час водіння. Тим не менш, 82 відсотків підлітків досі говорять, що використовують свої мобільні телефони за кермом. І, Національна адміністрація безпеки дорожнього руху звіти відволікання водія сприяє 25 відсотків усіх поліцію про аварію трафіку.

Конкурс знаменує третій рік Фонд Allstate і новини Першого каналу працюють разом, щоб просвіщати і інформувати молодих людей з найважливіших питань, пов’язаних з безпечного та відповідального водіння. Перший канал Новини, провідна мережа телевізійних новин для підлітків, сягає більше шести мільйонів студентів щодня через її трансляцію в середніх школах і вузах по всій країні.

“Перший канал і X Allstate фонду конкурсу TXT досягає успіху в підвищенні обізнаності з дуже важливого питання серед населення підлітків, які знаходяться в більшій небезпеці до небезпеки текстових повідомлень під час водіння”, коментує Кент Haehl, генеральний директор Першого каналу мережі. “Ми закликаємо всі беруть участь школи продовжити підвищення обізнаності та отримання освіти про небезпеки текстових повідомлень під час водіння, і ми з нетерпінням чекаємо нагородження школу, яка досягає успіху в заручитися найвищий відсоток обіцянки X TXT».

X Allstate у програмі TXT є національним рухом для підвищення обізнаності про небезпеки текстових повідомлень під час водіння, а також заохочувати підлітків та їх сімей на обіцянку не текст і диск. Сьогодні шанувальники X TXT можете перевірити оновлення знаменитості, ділитися посланням з онлайн-мереж, і навіть призначити в автомобілі Текстер на www.facebook.com / xthetxt, щоб вони могли зосередитися на дорозі і в контакті з їх друзями та родиною. Ця кампанія є частиною більш широких зусиль Allstate, щоб зробити дороги безпечнішими для молодих водіїв і всіх американських сімей. З моменту свого запуску, більше 125 000 чоловік з усієї країни взяли на себе зобов’язання X TXT.

про Allstate фонд
Заснована в 1952 році, Allstate Фонд є незалежною благодійною організацією, стало можливим завдяки дочірні компанії Allstate Corporation (NYSE: все). Завдяки партнерству з некомерційними організаціями по всій країні, Фонд Allstate приносить відносини, репутацію та ресурси Allstate для підтримки інноваційних та довгострокових рішень, підвищення народного добробуту, благополуччя та процвітання. З акцентом на підлітків безпечного водіння і будівництво фінансову незалежність жертвам насильства в сім’ї, Allstate Фонд також сприяє безпечної і життєво важливих громад; терпимість, включення і різноманітність, і в економічному житті. Для отримання додаткової інформації відвідайте www.allstate.com / фундаменту.

про новини Першого каналу
Peabody і Теллі нагородами Перший канал Новини, сплав + Медіа Маркетинг компанії, є провідною мережею телевізійних новин для підлітків, досягнувши майже шести мільйонів молоді в середніх школах і вузах загальнонаціональної – транслюватися кожен день, щоб близько до 1 з 4 Всі підлітки в США динамічні, щоденне мовлення і додаткових освітніх ресурсів інформувати, просвіщати і надихати підлітків, пов’язуючи їх з важливими поточними подіями і світ навколо них. Перший канал Новини накрила швидко порушення глобальних подій з таких регіонів, як Гаїті, Чилі, Мексиці, Сьєрра-Леоне, Північна Корея, Афганістан, Шрі-Ланці, Німеччини та Катару. Завдяки партнерству з CBS News Productions, Перший канал Новини спирається на величезні ресурси Новини CBS, забезпечуючи глобальне охоплення, де і коли новини перерв – і завжди з погляду підлітка. Перший канал Новини програмування був показаний на провідних мереж і новинних програм, в тому числі CBS, CNN, NBC Nightly News і Today Show, ABC News і Nightline. Відвідайте Webby нагород веб-сайт www.ChannelOne.com щоб дізнатися більше.

звертатися:

Меган Дауд
(847) 402-5600