структурованих поселень життя 101

Термін структурованих врегулювання життя зазвичай застосовується для врегулювання особистих травм деяких типів якої була досягнута домовленість платити врегулювання протягом тривалого періоду часу, а не у вигляді одноразової суми платежу. Ідея поселення термін виросла більш популярним за останні кілька десятиліть, як дослідження показали, що дуже високий відсоток людей, які отримують великі непередбачені одноразово або у вигляді травми поселень або лотерейні виграші як правило, мають дуже мало або жодних грошових залишив після п’яти років.

Ще одна перевага структурованих поселень життя є те, що вони зазвичай дано податкові пільги, а в деяких випадках навіть звільняються від податків взагалі. Хоча вони називають життям населених пунктів, деякі з них можуть бути структуровані продовжити на певний період часу, незалежно від тривалості життя людини, що одержує врегулювання. Решту платежів будуть внесені осіб бенефіціарів або його майна у разі його смерті. Це завжди доцільно мати адвоката з досвідом роботи в життя поселення розглянути деталі, щоб гарантувати, що загальна сума платежів не є значними відповідно до початкової суми винагороди. Адвокат може також консультувати за податковими зобов’язаннями будь-якого рішення.

Є й інші форми життя поселення поруч з структурованих врегулювання життя особисті судження травми. Великий виграш лотереї є прикладом. Більшість великих виграшів лотереї можуть бути прийняті у вигляді одноразової виплати або поширенню протягом тривалого періоду. Хоча більшість людей вибирають для одноразової виплати, вони часто не приймають до уваги величезні податки удар з виграшу доведеться приймати. Часто розширені платіжна мудріше курсу.

Інша форма життя врегулювання виникла навколо галузі страхування життя. Спочатку вона почалася з покупки полісів страхування життя тяжкохворих людей. Це сталося, коли люди, які були діагностовані з смертельної хвороби зрозумів, що у них не було грошей, щоб заплатити за лікування або, щоб полегшити свої роки, що залишилися. У них дійсно були великі обсяги страхування життя, але ці гроші не буде за ними, поки вони не померли, і не зробив їм нічого хорошого. Інвестори будуть здійснювати розрахунки зі страхування життя шляхом оплати готівкою, щоб стати бенефіціарами політики. То інвестор буде чекати, поки смерть не відбулася і грошові політики.

Ця форма страхування життя поселення також став популярним для інвесторів, які дивляться люди старше 65 років, які не піклуються про спадкоємців, і мають недостатній дохід виходу на пенсію. Інвестори роблять врегулювання виплачують одноразову значення суми, щоб стати бенефіціар політики, а потім просто чекати знову смерть, щоб відбутися.

Однією з ознак популярності структурованих поселень життя є збільшення інвестиційних компаній готові викупити розрахунків за одноразової суми готівки. Велику суму готівкою завжди була велика спокуса, і часто люди, які мудро відкласти до структурованих врегулювання виявляються шкодуючи рішення і бажаючим ще один шанс. Кінцевою значення структурований підхід врегулювання життя свідчить той факт, що серйозні інвестиційні компанії готові купувати їх на готівку.