страшні тварюки у вашій власності

Деякі один сказав, що ви ніколи не будете більше на деякій відстані від щурів. Я не можу згадати, що відстань була, або хто насправді сказав, що це, але я, звичайно, не подобається думати про це. Де б Ви не жили, ви можете мати проблеми з шкідниками і ці інвазії стають все більш і більш поширеним явищем.

Ваша сім’я страхування, швидше за все, для покриття збитку, який ці шкідники викликають, хоча ви повинні перевірити його і з’ясувати, що ви охоплені для. Щури і миші жувати геть на речі, як труби і проводка – не тому, що від голоду – ні теплотворної в шматок електричного кабелю, в кінці кінців. Очевидно у них є проблеми з зубами, так само, як ти і я просто їх різці продовжують рости, і вони повинні гризти речі, щоб розмолоти їх. Це не тільки призводить до пошкодження електропроводки та сантехніки, але, як відомо, викликають електричні пожежі і повені.

Там було так багато, пов’язаних зі страхуванням проблеми, викликані паразитами, що багато страховиків представила новий продукт страхування, який покриває витрати на позбавлення від них. У свій час швидкий дзвінок у “Людина-Щур” в місцевій раді принесе людина у фургоні, який буде виконувати якусь магію і позбутися шкідників в найкоротші терміни, але рад не вистачає грошей і багато з них припинили пропонувати цю послугу. Ті, які як і раніше пропонують допомогти мають дуже великі черги на обслуговування, і тому люди звертаються до експертів приватне шкідниками винищення.

Залежно від ступеня зараження, Британська асоціація боротьби з шкідниками вважає, що для типовою проблемою щури, три лікування, ймовірно, буде потрібно, протягом двох тижнів. Заряд буде близько 100 фунтів, і буде включати в себе докладний звіт про те, як вони вважають проблеми почалися і які заходи були прийняті для запобігання його повторення. Отвори буде підключений і буде рада, як запобігти паразитів всередині і навколо будинку.

Страхове покриття для позбавлення від шкідників повинна коштувати близько 25 фунтів на рік, щоб позбутися від шкідників від вашого будинку і саду. Кроти головний правопорушників у нашому власному саду і сигнальним ударів і купи грунту шоу, де вони риття. Професіонали, здається, не було проблеми з ефективно видаляючи їх, але вони бичем багатьох життя садівників.

Паразитів-коректури вас додому якомога більше має сенс. Перевірте навколо карниза і стіни, і місце сітки дроту в будь отвори. Миші можуть протиснутися крізь неймовірно невеликі отвори, де труби проходять крізь стіни, але паразити ненавидять сталевий вовни, тому деякі варення в отвори, щоб утримати їх. Якщо у вас є компостну купу, дотримуйтеся додавши тільки сирі, сирі фрукти і овочі пілінги – не додають приготовану їжу до нього.

Тримайте сараїв охайно і не пропонують укриття місць для мишей і щурів. Взагалі навколо охайно поза домом і не викидати великі шматки хліба для птахів. Дикі птахи найкраще годувати за допомогою спеціальних живильників, які розроблені з метою – годувати птахів, а не щури