страхуванні дітей загрози

Напад на дитину страхування, якщо належним чином не відповів, загрожують самому житті промислового страхування. Щотижневого ділового Преміум була для сім’ї, і якщо молоді люди, які сформували таку велику частину родини не були включені, основний принцип цього типу покриття зазнала поразки. Цей результат був абсолютно очевидним з досвіду Prudential Лондона, розширення, які були радикально перешкоджає тимчасова заборона на дитину страхування.

У 1889 році Законодавче Пенсільванії вніс законопроект про заборону страхування на дітей. Ідея поширилася в Нью-Йорк, Огайо, Массачусетс, Коннектикут, і до Канади. Довгих шість років законодавчими розслідування страхування продовжували своє завдання. Найбільш серйозним з цих нападів було те, що законодавча Массачусетс 1895. Чарльз Кулідж був прочитаними представник Массачусетського товариства по запобіганню жорстокому поводженню з дітьми та іншими організаціями на підтримку законопроекту про скасування страхування на дітей. Сенсаційні заголовки газет запаленої суспільних настроїв з історіями від голоду, крайнього зубожіння і страждань імовірно в результаті промислового страхування життя.

Коли пан Фіск пропонувалося відповісти звинувачення через колонки газет, вони відмовилися прийняти його заяви за винятком випадків, платні оголошення. Щоб поставити факти перед публікою, його заява була надруковано на регулярні рекламні розцінки. Наступна говорив пан Фіск в камерах багатьох законодавчих органів штатів. З тактом і красномовства, яка характеризувала його як адвокат, він звернув увагу на неспроможність звинувачення, показав, що навіть їх декілька окремих випадків, коли досліджували виявилася помилковою. Він успішно оскаржив його супротивників представити одну перевірку автентичності примірника жахливі наслідки яку вони стягували. Його зброєю був простим фактом. Він знав, що неуцтво і забобони будуть відштовхувати силою істини. І це було.

У зв’язку з слухань, пан Фіск позначив досягнення та переваги промислового страхування та обговорили омани, які виросли навколо нього. Він підкреслив, що бізнес, який був створений протягом 40 років в Англії, в якому протягом двох десятиліть у Сполучених Штатах призвів до написання майже 7000000 політик трьох провідних компаній, безумовно, повинні відповідати основній потреби. Він довів, що страхування життя була реальна необхідність найманих працівників.

Його огляд ситуації призвело до зміни суспільних настроїв. Він навів у попередньому дослідженні промислового страхування і за кордоном. Пенсільванія мала законодавчого запит в 1889 році, і після слухання, викинув рахунку атакуючого промислового страхування. Рух в Огайо приніс той же результат. Штат Нью-Йорк був Кон ¬ канальні розслідування в 1890 році, і Законодавчі Com ¬ комітетів слухань переконані, людина, яка представилася законопроект, що він зробив помилку, і Комітет потім вбили його. Пан Фіск цитує дію провінції Онтаріо, Канада, в якому законопроект про заборону інфантильні страхування не був прийнятий як закон. Коннектикут, Іллінойс, Теннессі і всі мали такий же досвід.

Після декількох тижнів допитів гострі, Массачусетський комітет відклав законопроект. Скрізь запити, які погрожували промислового страхування підійшла до кінця. На цих слуханнях пан Драйден, пруденційного, і пан Родос, з Джона Хенкока, дав цінні свідчення, але це був пан Фіск, які несли основне навантаження по захисту, і сигнал був його перемогою.

Незважаючи на те, що абсурдні звинувачення промислового страхування призвело до злочинності і бідності були виразно і, нарешті, відповів, залишилося тверде ядро ​​істини в деяких серйозних недоліків у проведенні даного виду страхування. Це правда, що градієнт був високий, і що положення політики були далекі від ліберальних. Пан Фіске побачив ці, а також будь-який з її найбільш гострої критики, але він також був переконаний у яких необхідні хороші страхування робив. Він твердо вірив, що слабкі місця в промисловий бізнес може з часом бути видалені.