страхування Medicare доповненню це може заощадити вам гроші

Тому що Medicare має деякі глибокі отвори в охопленні він надає, у Вас є можливість заощадити великі, знаходячи альтернативні страхування, яка працює з Medicare. Medicare Довідкова страхування або Медігеп плани призначені для оплати після Medicare платить свою частину, піднімаючи частина того, що Medicare залишив, щоб ви платили зі своєї кишені.

як розкласти по поличках ваш вибір і купити розумний

Є десять Медігеп плани, які всі пропонують різні пільги за різними цінами.
Щоб купити розумний, почати зі складання списку ваших типових медичних витрат протягом року. Це може зайняти деякий перевірки минулих рахунків, але це дає вам гарне уявлення про те, що ви насправді витрати на охорону здоров’я. При тому, що в руках, ви можете подивитися на Медігеп плани, націлені на елементи на список, який зазвичай коштують вам найбільше.

Ще один спосіб заощадити на охороні здоров’я, щоб скористатися профілактичних послуг. Зупинка проблему, перш ніж вона стає занадто великий, як правило, не тільки дешевше, але набагато простіше. Як тільки ви знайшли Medigaps Плани, які відкусити з ваших найбільших зі своєї кишені витрати на медичне обслуговування, подивіться на плани, які охоплюють профілактичних послуг. Ти більше шансів зберегти здоров’я, коли ви дивитеся, наскільки добре ви робите. Профілактичні послуги дозволяють зняти проблеми, коли вони легше за все вирішити.

Визначте, якщо вам подобаються плани дозволяють отримати доступ до лікарів і лікарням ви віддаєте перевагу. Якщо так, то ви, швидше за все, щоб не відставати регулярні огляди. Плани зазвичай є список медичних працівників, з яких ви можете вибрати, тому переконайтеся, що ваші лікарі знаходяться у списку.

Подивіться, що, якщо такі є, доплати поширюються на відвідування лікаря відділення та швидкої допомоги. Copays це те, що ви платите, наприклад, $ 20 для відвідувань офісу лікаря і $ 50 для поїздок швидкої допомоги, і вони можуть скласти, якщо вам потрібні ці послуги дуже часто.

Інші витрати, щоб перевірити називається співстрахування, який в основному означає, що ви платите за частину і страховик виплачує компонента. Наприклад, Medicare Part платить за госпіталізацію протягом перших 60 днів, а потім він платить тільки за частину щоденні витрати лікарні з 61-го по 150-й день, що ви госпіталізовані. Останнє співстрахування, що ви несете відповідальність, щоб покрити.

Отримання довідки для оплати франшизи Medicare може означати більшу економію, а також. Частина Medicare франшизи ви зобов’язані платити, коли в лікарню в стаціонарі становить $ 1100 за хвороби в 2010 році. На щастя, більшість Медігеп плани (плани B через N) відшкодувати вам цю частину франшизи, навіть якщо кількість змін від року до року. Торік, франшиза становить $ 32 менше.

Отримання максимальної віддачі при мінімальних витратах

Вести окремий список для кожного план Медігеп ви плануєте співпрацювати. Запишіть, що ви фактично понесених для відвідування офісу лікаря, ER поїздки, госпіталізацій, лабораторні тести, рецепти, і так далі. Потім перевірте, якби конкретний план Medigap покрили б цієї ціни. Робіть це з будь-які медичні витрати, ви очікуєте, що цього року у вас не було раніше, теж. З цим видом організованої порівняння, ви можете побачити, який план Медігеп заощадить вам більше всього, але ви не зовсім через ще.

Страховики встановлюють різні ціни за той же план Медігеп, такі як план F, наприклад. Це означає, що як тільки ви знаєте, який план пропонує вам найбільшу економію, необхідно звернутися в кілька страхових компаній і порівняти ціни на цей план. Коли ви бачите, що зниження ви звернули на охорону здоров’я, ви будете раді, що Ви знайшли час, щоб зробити невелику домашню роботу.