страхування Medicare доповненню допоможуть знайти найкращі ціни в вашому штаті

Medicare доповненню планів (також відомий як Медігеп страхування) були стандартизовані в плани позначені літерами з 1992 року. У 2010 році 10 різних Medicare доповненню планів доступні. Ці плани позначені план A, B, C, D, F, G, K, L, M і N. відсутні літери представляють плани, які більше не доступні.

Кожен тип план пропонує різні комбінації переваг, починаючи від базове покриття План Медігеп на всеосяжний охоплення план Медігеп F. Кожен другий план включає в себе основні переваги плану поряд з іншими комбінаціями додаткових переваг.

Стандартизація гарантує, що кожен план, наприклад, дасть вам той же обхват, незалежно від того, страхова компанія продає його. У той час, що робить його набагато простіше встановити, який план який вам найбільше підходить, це не допоможе уточнити ціну з надбавкою.

є порівняння-торговий необхідно, щоб отримати хорошу ціну на страхування Медігеп?

Медігеп політики, які мають ті ж переваги, продаються за різними цінами разюче премії, відповідно до провідним незалежним постачальником країни аналізів і рейтинги, рейтинги Вайс, Inc Хоча страховики зобов’язані пропонувати стандартизовані вигоди для плану F, наприклад, страховики не регулюються про те, скільки вони стягують за що план F.

Для аналізу відмінностей у цінах, Вайс дивився на ставки премій від 117 страховиків з 159 страхових компаній, що пропонують страхування Medicare доповненню по всій країні. Широкі варіації в ціні були помічені для всіх Медігеп плани.

У 2005 році в середньому по країні ціна, яку 65-річна жінка платила за страхування Медігеп в діапазоні від $ 1159 до $ 3443. Коли Вайс проаналізовано зміни в цінах на конкретні плани Медігеп, діапазон межує з неймовірним. Наприклад, план Медігеп C був проданий для де-небудь від усього $ 651 до $ 9000!

Різниця в ціні для Медігеп план F, яка була найпопулярнішою з планів можливо тому, що пропонує найбільш повне охоплення, було ще більше. Ціни коливалися від всього $ 516 до колосальні $ 10,788.80! Величезні коливання цін були також помічені серед інших планів Медігеп.

Різні методики ціноутворення і стандартів андеррайтингу, регіональних витрат на охорону здоров’я і стан здоров’я населення, а також політики державного регулювання були всі бачили, щоб вплинути на дивно різниця в ціні на ті ж покриття.

як ви можете знайти кращі ціни Medicare доповненню у вашій державі?

По-перше, розглянути те, що ви звернули на охорону здоров’я в останній час. Ви витрачаєте більше для лікарів і лікарень? Візьміть найбільших медичних витрат і подивитися, які плани Medicare доповненню може оплатити ці рахунки для вас.

Потім зробити те ж саме для вашої другої за величиною вартості охорони здоров’я. Коли ви звузили вибір до одного або двох Медігеп плани, які можуть взяти на себе найбільший шматок з Вашого медичні рахунки, ти готовий до другого етапу цієї категорії.

Порівнюючи те, що різні страхові компанії стягують за потрібний план (и) має важливе значення, щоб допомогти вам отримати найбільшу віддачу в Медігеп страхування. Найпростіший спосіб зробити це полягає в розгляді планів з різними страховиками в Інтернеті, де незалежне агентство, що спеціалізується на страхуванні Medicare доповнення перераховані плани, які є в вашій державі від різних страхових компаній.

Так, це займе багато часу, але деякі незалежні агентства також надають безкоштовні консультації, щоб допомогти вам порівняти Медігеп політики різних страхових компаній. В якості незалежних агентів, їх комісійні виплачуються незалежно від того, якій компанії ви вирішили придбати таким чином, немає ніякого стимулу для них, щоб підштовхнути вас до планів будь-якого страховика.

При різкому відмінності у вартості точно такий же план Медігеп, ви можете буквально врятувати сотні або тисячі доларів з розумним порівняння-магазинах. Якщо порівняння планів або цін страховиків стає занадто переважною, отримати професійну допомогу, нічого не сплачуючи додатково за що експертні ради.