страхування Medicare доповненню дивно зниження показників

Тільки дві нові Medicare доповненню планів, які будуть додані в список страхових Medigap цьому році обидва хвалилися більш низькі страхові внески, ніж деякі плани, які вже були на ринку. Плани Медігеп M і N тримати премії низьким, вимагаючи, щоб ви платили частину звинувачень програми Medicare.

План M покриває тільки 50 відсотків від Medicare Частина $ 1100 франшиза, яку необхідно виконати, перш ніж Medicare вловлює ваші лікарняні рахунки. Якщо госпіталізація навряд чи, це може мати сенс для вас. План N знижує премій, вимагаючи, щоб ви платили за частину Частини B програми Medicare співстрахування суми за послуги лікаря. Цей план міг би спрацювати, якщо зазвичай витрачають трохи на частину B спільного страхування.

Крім цих нових недорогих планів, одним з найбільших імен в галузі медичного страхування фактично запропонував скоротити Medicare доповненню страхових премій, де відчувається найбільша потреба. Ім’я ви не часто думають як бути лідером в недороге медичне страхування, Blue Cross Blue Shield, хоче запропонувати великі знижки на плани Medicare доповненню у Мічіган літніх людей з низькими доходами.

як же сині плані хрест нижньої Medicare Довідкова страхування?

Будучи найбільшим страховиком у штаті Мічиган, Blue Cross вже використовує один відсоток того, що він збирає у вигляді премій, щоб допомогти знизити ціни для людей з Медігеп страхування на додаток до їх Medicare охоплення. Blue Cross представники кажуть, що це призводить до 39-відсотковою знижкою, яка в даний час рівномірно розподіляється на тих, з Мічіган Медігеп політики. Blue Cross запитує, щоб спотворити, що розподіл для того, щоб найбільший знижки тим, хто найбільше потребують допомоги.

Представляючи Blue Cross, Енді Хетцель говорить, що “Ми просимо деякі люди готові заплатити близько 50 центів на день більше, щоб допомогти людям, які їх віку, але які мають проблеми з їжею або платити свої іпотечні кредити або медичного страхування.”

Все буде як і раніше літніх скористатися знижками щонайменше 25 відсотків, але ті, які найбільше потребують Мічигані б отримати додаткову допомогу. Наприклад, синій хрест плану означатиме, що старший з доходом в $ 16 245 тільки потрібно платити за половину $ 191 щомісячної премії.

Якщо це зміна затверджується Державним управлінням фінансових і страхових Правил, більш 200.000 людей похилого Мічіган могли бачити зміни в їх премій Синій Хрест Medicare доповненню. Якщо у вас є дохід вище $ 32600, ви б побачили збільшення, але всі інші отримали б зниження цін у своїх премій. Чи буде ця ідея була підхоплена інших держав за межами Мічигані?

як ви можете зменшити ваші щомісячні страхові внески доповнення страхування?

Незалежно від того, в якому стані ви живете, є простий спосіб зберегти ваші премії низьким. Один з найпростіших способів переконатися, що ви отримуєте найкраще Medicare доповненню значення просити щорічний огляд, де незалежні агенти порівняти ваші потреби до інших політиків Medigap.

Якщо ваше здоров’я дозволяє легко змінити політику, Ви можете знайти більш дешеві план, який працює краще для вас. Це гарна ідея, щоб просити такого вільного огляду політики один раз на рік, щоб не пропустити, коли нові плани стануть доступні. Якщо ваші потреби змінитися, звичайно, в будь-який час дуже вдалий час, щоб побачити, якщо інше Medicare доповненню можна заощадити гроші.