страхування 101 для домовласників

Якщо ви шукаєте для страхування в перший раз, він може бути дуже заплутаною. Як і всі інші види страхування, вимоги Страхування житла буде варіюватися від одного будинку до іншого, і навіть з одного стану в інший. Коли справа доходить до домашнього страхування, кожна політика буде виглядати дещо інакше. Визначення того, як отримати саме те, що вам потрібно за ціною, яку ви можете собі дозволити може відчувати себе трохи переважною. Тут ми розглянемо основи страхування житла 101, щоб переконатися, що ви знаєте все, що вам потрібно знати, перш ніж ви ходите по магазинах для домашнього страхування.

Ви побачите, що, як і більшість інших видів страхування, ви можете почати з основною план страхування дому та побудувати звідти, що вам потрібно для захисту вашого будинку. Для більшості домовласників однієї сім’ї, ви побачите, що дуже доречно політики страхування житла буде називатися HO-3 політику. У деяких штатах, таких як Техас, ця політика може бути відома як HO-B політики, але це служить тієї ж мети. Цей тип політики є стандартною політикою, що більшість домовласників люблять використовувати, оскільки він охоплює все “основи”. Те, що ви можете не знати, що цей тип страхового поліса не поширюється на речі, такі як ядерні аварії, землетруси, війни або повені.

Багато американських домовласників не відчувають, що вони повинні турбуватися про захист свого будинку в подіях цих видів стихійних лих, але якщо ви живете в області, яка є, схильних до повеней, наприклад, ви можете розглянути можливість глибокого охоплення. Більш глибокий охоплення буде включати в себе до 100% від відновної вартості вашого будинку, і хоч би що може здатися не важливим зараз, це безумовно буде, якщо стихійне лихо вдарить вашого будинку. Багато жертв і постраждалих в трагедії урагану Катріна неналежно застрахований свої будинки від повеней пошкодження, і вони втратили все, що вони провели все своє життя цілої будівлі.

Гарантії на ваших домашніх страхових полісів також допоможе вам у разі втрати, крадіжки або пошкодження вашого будинку. У разі виникнення надзвичайної ситуації, де ви повинні відновити ваш будинок з нуля, традиційні гарантованим Заміна замінить вартості вашого будинку з нуля, навіть якщо він коштує більше, ніж це було, коли ви купили додому. Заміна витрати можуть додати на вашій премії, але якщо ви живете в області, схильних стихійним лихам, вони могли б заощадити сотні тисяч доларів в майбутньому.

Ви також можете отримати більш низькі котирування страхування житла, обмежуючи страхуванні відповідальності. Страхування відповідальності є покриття, яке захищає вас в разі аварії на вашу власність. Якщо хтось ковзає або падає, або отримує вкусила ваша собака навіть, ви могли б знайти себе судові витрати і витрати на медичне обслуговування, які переважують вартість вашого будинку. Страхування відповідальності захистить вас від цих витрат, але вплине на ваші премії, а також. , Обмежуючи страхуванні відповідальності, ви переконаєтеся, що ви покриті у випадку аварії, але не доведеться платити непомірно для нього в цей час.

Коли ви шукаєте котирування страхування житла, ви хочете бути впевнені, що ви захистити себе і свій будинок для кожного можливого сценарію. У той же час, ви хочете бути впевнені, щоб отримати кращу ціну. Перш ніж зупинитися на страховий поліс будинку, переконайтеся, щоб навколо магазину і зробити деякі порівняння цін на котирування страхування житла, перш ніж прийняти остаточне рішення про політику, які захистять ваші найцінніші володіння.