страхування цивільної відповідальності роботодавця і його переваги для малого бізнесу

Будь-яка компанія, будь то малий чи великий, що мають постійну чи тимчасову співробітники повинні мати страхування відповідальності роботодавців. Це не тільки необхідно, але є обов’язковим у Великобританії відповідно до роботодавців відповідальності (обов’язкове страхування), Закон 1969 року. Цей вид страхування допомагає бізнесу у висвітленні непередбачених витрат, що виходить від травми або загибелі своїх співробітників. Особливо для малого бізнесу, це особливо вигідно у зв’язку з надзвичайно високою вартістю здоров’я та безпеки потреб, які в момент їх виникнення несподівано робить його важким для бізнесу, щоб мати.

Нижче питань, які обговорювалися допоможе вам дізнатися, що насправді страхування відповідальності роботодавців охоплює і чому це важливо для малого бізнесу.

Яку відповідальність він охоплює?
Страхування відповідальності роботодавців покриває витрати, пов’язані з травмами або смертельним результатом сталося співробітникам на місці чи за його межами при виконанні своєї роботи. На додаток до медичної витрати, втрачена плати протягом періоду лікування працівників, також охоплюється. Він також охоплює судові витрати, понесених у зв’язку з позовами працівника / його родина проти роботодавця за заподіяння травми або смерть.

Як це корисно для роботодавця?
Малі підприємства мають обмежений капітал, який не досить, щоб врятувати бізнес з труднощів. Страхове покриття роботодавців є важливою частиною системи управління ризиками бізнесу. Таким чином, за наявності страхування відповідальності роботодавців, малі підприємства можуть бути впевнені у своєчасній грошової допомоги під час непередбачених фінансових зобов’язань. Крім того, цей вид страхування створює відчуття безпеки серед співробітників. Це також показує, що роботодавець піклується про співробітників.

Що відбудеться без нього?
Малі підприємства мають вищі шанси збанкрутувати, якщо вони не мають страхування відповідальності роботодавців. Будь-який роботодавець, який управляє своїм бізнесом без цього страхування, незважаючи на те, знають про те, що його бізнес може представляти потенційний ризик для своїх співробітників, несе відповідальність за судове переслідування. Крім того, відповідно до закону, він також є обов’язковим для кожного бізнесу з розумною кількістю співробітників, щоб це страхове покриття – в іншому випадку бізнес буде оштрафований.

Малі підприємства могли з більшою користю:
На відміну від великих підприємств, малого бізнесу матимуть обмежений доступ до фінансових ресурсів. З цим полісом, малий бізнес може легко впоратися з вимоги працівників витрат, які іноді обчислюються сотнями і тисячами фунтів. Цей вид страхування також допомагає малому бізнесу у створенні репутації, в результаті чого задоволеності співробітників і буття у відповідності з правовими законами.

Як власник малого бізнесу / менеджер, Ви можете турбуватися про премії, які необхідні, виплачуються кожні місяць / рік. Пам’ятайте, що ви не можете поставити весь свій бізнес ризику, намагаючись врятувати гранична сума, яку ви повинні витратити на страхування відповідальності роботодавців.