страхування цивільної відповідальності для індивідуального підприємця – чи варто воно

Той, хто не працює малий бізнес або працює в якості індивідуального підприємця, без сумніву, хочуть дуже уважно вивчити будь-які витрати, такі як страхування. Якщо ваш бізнес означає, що ви коли-небудь клієнтами або представниками громадськості на офісні приміщення (навіть якщо це ваш дім), або якщо ваша робота вимагає від вас відвідати інші приміщення, окрім вашого власного робочого місця ви повинні серйозно розглянути питання про хорошу цивільної відповідальності Страховий поліс на місці.

Незалежно від того, чи є у вас послуги або продають продукти, ця політика буде охоплювати вас від багатьох речей, які можуть статися практично в будь-якій сфері діяльності. Вона охоплюватиме матеріальний збиток, що ви можете випадково викликати до чужої власності, і вона буде також охоплювати будь-які травми, які трапляються в результаті ви проведенню вашої роботи. Він також охоплює вас за все, що відбувається у вашому власному місці роботи, наприклад, коли клієнт приходить до вас в гості, щоб обговорити деякі аспекти вашої роботи. Навіть найпростіші нещасні випадки можуть привести до істотного формули винаходу.

те, що така політика буде захищати вас від

Цивільної відповідальності індивідуального підприємця повинна охоплювати такі речі, як стаціонарне лікування, невідкладна допомога витрати, витрати в результаті нещасного випадку, судові витрати і будь-які інші витрати, пов’язані з аварією. Збиток ви робите, щоб чиєсь майно під час роботи там будуть покриті за рахунок політики теж. Якщо у вас є власність, де громадськість будуть приходити на ці приміщення, і хтось отримує травму або пошкодити, титульний лист буде оплатити вартість усіх претензій щодо відшкодування збитків представляли вашому бізнесу.

хто потребує громадського страхове покриття відповідальності?

Там не існує закону, який говорить, що ви повинні нести цей вид захисту від ризику (за винятком кількох спеціальних областях), на відміну від відповідальності роботодавців, яке є обов’язковим для тих, хто використовує інших людей. Це до вас, щоб вирішити, чи буде ваш бізнес може впоратися зі значним претензії за тілесні ушкодження, з відповідним судові витрати і потенційні нагороди за завдану шкоду. Число таких претензій, і витрати на врегулювання претензій різко зросла в останні роки і тепер він робить хороший бізнес, щоб мати захист від таких травм і нещасних випадків.

У деяких галузях людей не буде мати справу з бізнесом, який не має належного страхування, який фактично робить її обов’язковою в цих секторах. Підприємства, які надають будь-які послуги у світі за межами їх власних приміщеннях повинні завжди мати страхування відповідальності перед третіми особами, тому що ви просто не можете контролювати, коли і де може статися аварія.

Підприємств, які продають продукти можуть хочуть нести відповідальність за якість продукції страхування, а також охоплює третій аспект відповідальності. З цією кришкою ви будете захищені у випадку, якщо товар несправний через те, що ви зробили або не зробили. Ви також будете мати охоплення якщо імпортувати продукт з іншої країни. Якщо ви продаєте товар і не може визначити виробника продукту, кришка відповідальність за якість продукції буде охоплювати вас для несправних виробів. Навіть якщо ви купуєте деталі від виробника у Великобританії ви хочете, щоб нести цю кришку разом з іншими стандартними захисту бізнесу.

З цим типом політика, так важливо для індивідуальних підприємців, ви збираєтеся хочете поговорити з професіоналами, які спеціалізуються на такого роду продукції. Задавайте питання, щоб ви могли переконатися, що ви купуєте страхування буде охоплювати всі ваші потреби. Перевірте вашу політику часто після покупки, щоб переконатися, законодавство нічого не змінив. Ви хочете, щоб мати достатню кришка, яка захистить вас від усіх непередбачених обставин.