страхування цивільної відповідальності за TRADIES

Якщо Ви розглядаєте Громадське страхування цивільної відповідальності Австралії, шукати компанію, яка виділяється в організації страхування цивільної відповідальності для торговців. З усіх страховки, торговець страхування цивільної відповідальності є, мабуть, найважливішим. Суть в тому, що якщо інцидент відбувається на робочому місці і у вас немає страхування цивільної відповідальності для торговців, ви ризикуєте бути відповідальність за тисячі або навіть мільйони доларів.

Єдина мета Продавець страхування цивільної відповідальності є захист торговець або субпідрядника від фінансових претензій у разі пошкодження або травми людей, крім працівників, які були викликані торговець або своїх співробітників.

У той час як мінімальний галузевий стандарт для громадських страхової відповідальності становить $ 5000000, існує зростаючий попит на $ 10 млн страхування цивільної відповідальності.
Невеликі інвестиції – громадська вартість страхування цивільної відповідальності – може врятувати величезну головний біль пізніше, і, можливо, ваш бізнес. Читайте далі, щоб дізнатися більше про дешеві страхування цивільної відповідальності та страхування TRADIES package.And пам’ятайте, страхові представники завжди раді відповісти на ваші запитання на Продавець страхування цивільної відповідальності або нашого бізнесу страховий пакет, і у вас у звітності Розкриття інформації у продукті докладно.

По-перше, з Продавець страхування цивільної відповідальності, важливо, що страхування є торговцем на своє ім’я. Ви не можете покладатися на помічника або торговець голову підрядника страхування цивільної відповідальності або страховий бізнес. Якщо інцидент відбувається на будмайданчику і страховик виплачує, ви все одно можете нести відповідальність за шкоду. Страховик може претендувати на вартості позову від Вас – потенційно багато грошей! Дуже важливо, що Продавець страхування відповідальності в ім’я торговця, а не хтось пов’язаний з ними. Кожен торговець потребує їх власне страхування відповідальності торговця.

Громадське страхування цивільної відповідальності Австралії повністю портативна в Австралії, з дешевою страхування цивільної відповідальності. Ви можете отримати суспільне страхування відповідальності кошторису він лайн. Ви будете приємно здивовані, як портативні і доступні страхові Продавець відповідальності. З пакетом страхування TRADIES можна передавати кришку з місця на місце, до тих пір, поки ви залишаєтеся працювати в тій же торгівлі. Наприклад, ви не можете перенести Продавець страхування відповідальності від цегляної кладки до водопроводу. Тим не менш, багато умільці мати кілька професій, тому дуже важливо, що ви говорите вашому страхового представника всіх робіт ви, ймовірно, роблять. Потім вони можуть перерахувати кілька угод на загальній цитатою страхування цивільної відповідальності для затвердження.

Багато торговців працюють в неясних і незвичайних професій і робочих місць і страхування відповідальності Продавець враховує цей факт. Страхування цивільної відповідальності за торговець може в даний час охоплюють спектр діяльності суміжних спеціальностей, гарантуючи, що всі від картини вішалки пиляти точила мають адекватного і всеосяжного торговець страхування. Угоди даний час визнається в пакет страхування TRADIES включають засіб для чищення килимів, муляр, сліпі інсталятор, скляр, знак письменника, шафа установник, слюсар, слюсар і багато іншого.

Торговці страхування є дешевим страхування цивільної відповідальності – від $ 39,77 на місяць. Це дуже невелика плата за спокій і гарантований захист від жахливого громадського костюмі відповідальності.

Пошук в інтернеті, щоб дізнатися більше про Продавець страхування цивільної відповідальності та страхування бізнес-пакет, або отримати онлайн цитатою соціального страхування відповідальності спеціально для торговців.

Завжди звертайтеся до вашої звітність Розкриття продукту для більш докладної інформації.