страхування типів, які необхідно

Управління втрати: Основна функція страхування є, щоб дати Вам душевний спокій, обмежуючи ваші шанси на втрату. Тягар здійснюється страховиком, а не страхувальника. Щомісячний внесок називається премія виплачується страхувальником страхової компанії. У свою чергу. Ви отримаєте гарантію того, що невеликі втрати, понесені у зв’язку з певними входження заходу буде обмежений і не призведе до більшої втрати. Будь-який об’єкт або подія з тегом ціна або вартість її може бути застрахований.
Страхування автомобіля: Автомобільна страховка покриває автомобілі, вантажівки, автобуси і т.д. Основною метою страхування є захист від можливих втрат невиліковними в результаті дорожньо-транспортної пригоди, а також відповідальності, яка випливає з аварії. Страхування може включати в себе прикриття для застрахованої особи, застрахованого транспортного засобу або третім сторонам. Прикладами є крадіжки, пожежі або страхування від нещасних випадків пошкоджень. Премії засновані на стать, сімейний стан, вік, тип автомобіля і милі подорожував. З точки зору орендованих транспортних засобів, страхування є зобов’язаним.
Надлишок: Надлишок є дуже поширеним терміном у страховій галузі. Переплата відноситься до фіксованої суми, що підлягає виплаті щоразу, коли застрахований транспортний засіб відремонтовано з точки зору страхового поліса. Обов’язкове надлишок відноситься до мінімальних страховика оплати хоче від застрахованого в разі претензії. Добровільне надлишок пропозиції страхувальнику платити більш високі кількості надлишкового знизити страхові внески. Обов’язкове перевищення основних надлишку. Добровільне надлишок доданий основне обов’язкове суму.
Домовласники Страхування: Страхування житла являє собою суміш особистих і захист відповідальності. Страховка покриває обидва нещасних випадків і втрати, пов’язані з вашого будинку. Там немає безлічі премій до сплати, одноразова премія місяць покриває зазначені ризики. Премії засновані на значення заміни структури. Ви можете додати додаткові елементи, не пов’язані з структури або будівлі, такі як утримання будинку до політики.
Кришка обмеженим: деякі природні явища або наслідки, викликані форс-мажорними не поширюється на політику. Майте на увазі, що окремі або зовсім інше страхове покриття буде необхідно в цих випадках.
Страхування життя: страхування життя покриває ризик подій, пов’язаних з особи життя, а також здоров’я. Значення страхування випливає з фінансового хаосу в результаті здоров’ю або випадку смертності, а не від самої події. Премії виплачуються щомісяця або разової одноразової виплати. Будуть здійснюватися виплати виїзду на політику вказане подія відбувається зазвичай великі, разові суми. Витрат на поховання, а також зазначених рахунків здійснюється в момент події можуть бути покриті політики, якщо воно задано. Зверніть увагу, що конкретні події та обставини, може звести нанівець політики, наприклад, самогубство.
Фіксованої ренти: З ануїтети форма страхування життя, якого вони заслуговують короткої згадки. Є два типи, фіксована рента, яка виплачує, негайний ануїтет і ті, які зосереджені на збереженні як справедливість індексовані ануїтети. Ці, як правило, гарантовано видачі страхової компанії.
Медичне страхування: Цей вид страхування призначений для покриття медичних витрат. Це може бути забезпечено приватне страховика або державні запрограмовані у формі індивідуальної або групової. Уряд видав Медікер або Медікейд прагне забезпечити рішення для пенсіонерів і менше нещасних, так. Група форми воліють компанії, які хотіли б дати співробітникам медичне страхування, як зайнятість вигоди. Інвалідність і постійного або довгострокового сестринського також можуть бути включені або покриваються страховим полісом. Щомісячної премії або податок сплачується і у відповідь їх мають перевагу оплати медичних витрат з можливим включенням препаратів, госпіталізація і т.д.
Винятки: Медичне страхування може бути обмежено або обмежено і часткової або повної оплати членами вимог. Уряд медичного страхування, як Medicare і Medicaid покликана допомогти тим, у більш пізні роки або для тих, пощастило менше.