страхування та п’яним поведінкою

У більшості штатів, ставки страхування автомобіля, швидше за все, йти вгору протягом 3 років, якщо ви засуджені за водіння у стані сп’яніння. Ви також познайомитеся з SR-22.
Різні держави використовують різні умови водіння в нетверезому вигляді: водіння в нетверезому вигляді, водіння в стані алкогольного сп’яніння або керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Якщо його визнають винним будь-якого такого злочину, ваш страховий тариф, ймовірно, піде вгору, перш ніж ви можете їздити знову.

Якщо засуджений за кермом у будь-якому штаті США, свої привілеї водій буде припинена на термін від 30 днів до року.

Щоб отримати ліцензію і привілеї назад, ви повинні будете заповнити SR-22 форми, щоб довести, у вас є страхування цивільної відповідальності. Страхова компанія буде повідомляти орган, що ліцензує, якщо політика була перервана з будь-якої причини.

Премії можна помножити

Коли ви отримаєте свій SR-22 форми, ваш автомобіль страхова компанія буде автоматично вважати вас буде високий ризик автомобіліста і збільшити премії відповідно. Якщо його визнають винним, ви можете очікувати, що ваші внески подвоїти або потроїти хоча деякі компанії спеціалізуються на високого ризику політики.

не всі компанії пропонують SR-22 політика

Деякі страховики не пропонують SR-22 політики. У таких випадках, якщо засуджений за водіння у стані сп’яніння, ваша політика буде скасований або не буде продовжений Ця компенсація на вашій історії претензії будуть проти вас, коли ви знайти іншу компанію, яка робить пропозицію SR-22. Через це і ваші переконання, ваші ставки, безсумнівно, будуть вище.

Цілком можливо, що ваша страхова компанія не має права скасувати вашу політику рано, навіть якщо засуджений за водіння в нетверезому вигляді. Це залежить від державного права.

Як довго ви можете очікувати, що ваші ціни вищі для?

У більшості штатів, водіння в стані сп’яніння переконання вплине на вашу страхової статус не менше 3 років, хоча вона змінюється. Тривалість часу збільшується на кілька переконань.

Покарання може змінюватись в залежності від обставин. Якщо хтось постраждав в результаті ваших водіння в стані сп’яніння, дитина був залучений, ваш рівень алкоголю в крові перевищував певну суму або якщо ви були у віці до 21, ваша премія може бути порушена в деяких штатах.

Як збільшеними тарифами можна уникнути?

Єдиний спосіб уникнути підвищеної ставки страхування автомобіля, щоб не відновити привілеї водія. Деякі держави дозволить вам сісти за кермо мопеда без ліцензії в іншому випадку ви обмежені пішки або громадському транспорті.
Якщо ви не є власником автомобіля, але ви хочете відновити ваші водійських прав, ви повинні купити ще не власником політику, щоб забезпечити SR-22 форми. Це означає, купівлю автомобіля для автомобіля ви не володієте. Це просто не варто питна під впливом алкоголю. Закон призначено лікування водіння в нетверезому вигляді засуджених важко і повністю підтримується автомобіля страхові компанії.

Ми хочемо, щоб ви знали одну маленьку річ. Страхові компанії не тільки там за гроші. Ми піклуємося про кожного з вас, і ми хочемо, щоб ви бути захищені. Ви платите нам за послуги вам не потрібні зараз, але в один прекрасний день, якщо щось станеться, ми були єдиними людьми, ви будете чекати допомоги від. Будь ласка, завжди залишатися уважним і мудрим. Ми вважаємо, що ви не підводив нас.