страхування студентів

Може бути, це одна з цих основних істин, що кожен припускає, але варто повторити. Майбутнє країни може бути гарантована тільки якщо молодий отримати найкращий старт у житті. Це не тільки в матеріальному плані. Очевидно, що кожна людина має право розраховувати на безпечне місце для життя, одяг, щоб тримати їх в теплі, і достатньо, щоб поїсти. Але це поширюється і на якість освіти, яку вони отримують і медичні послуги доступні, якщо щось піде не так. Як можна помітити, більшість сімей були справляється на матеріальному фронті, але уряд не було так добре в наданні якісної освіти. На всіх міжнародних заходів, ми ковзання вниз рейтингу. Здоров’я було ще гірше з мільйонами дітей і молодих дорослих незастрахованих.

Традиційно однією з мереж безпеки була коледжів і університетів. До 2000 запропонували план медичного страхування, як правило, тільки з основними покриття, але при досить доступною ціною. Це запропонував короткий перепочинок, але не зробив нічого, щоб вирішити проблему того, що молоді повинні робити, коли вони йдуть. Як знайти роботу з користю для здоров’я завжди була чимось на зразок проблеми.

Тепер, коли Закон Доступне охорони здоров’я 2010 працює свій шлях до закону, все починає змінюватися. Першим перевагою є те, що коледжі та університети більше не буде мати можливість виключити людей з уже існуючими умовами від плану. Там були також деякі, які намагалися накласти обмеження на ліки, які будуть охоплені. Всі плани повинні тепер пропонуємо повний спектр ліків і методів лікування. Це займе тиском учнів з діабетом, яким було відмовлено охоплення, як вже існуючі умови, з інсуліном включення до списку виключених препаратів. Однак, найцікавішим зміною є нове правило, що будь-який, пропонуючи план медичного обслуговування повинен тепер використовувати 80 центів за долар з лікування та догляду. Обмеження адміністративних витрат до максимум 20% запобіжить колегами з спекуляції.

До цих пір багато хто з особливостей так званого Obamacare отримали погану пресу. Корпорацій, які контролюють газети, радіо і телеканали були мають намір продавати вам ідею, що немає хорошого в цьому новому законі. Ну, ось деякі новини для початку показати справжній стан речей. Ці нові положення захищають близько трьох мільйонів молодих американців, як вони йдуть в коледж і університет. Вони, можливо, боролися перед коледжем, і вони не можуть знайти покриття після закінчення коледжу, але поки вони отримують освіту, ці студентські плани медичного страхування може зберегти їх у безпеці.

Неважливо, які ваші політичні погляди, це повинна бути безпрограшної ситуації. Молоді люди в системі освіти тепер отримає таку ж захист, як і всі інші дорослі, які можуть дозволити собі кришку. Ковпачок протягом терміну дії договору буде видалено в 2014 році. По-друге, нашої великої країни виграють від наявності формі, здорові і добре освічених молодих людей для проведення з нами через цю наступного століття. Тому, навіть якщо це всього лише короткострокове рішення медичного страхування, це проте дуже цінне.
Страхування студентів