страхування, страх перед невідомим

Copyright 2006 Карл Стадлер

Тепер, чому в світі нам потрібні страховки?

Ще в старі добрі часи, коли Земля була ще плоскою, і ми всі, що живуть у тому ж часовому поясі ви мали б мало знають про страхування, за винятком, може бути, залишити щось, як страхування по кредиту ви зробили. Там немає нічого поганого з концепцією страхування, вона, безумовно, має свою цінність в більш широку картину речей.

Що поганого в тому, яким чином багато людей бульдозерами підписати контракт страхових полісів, які вони дійсно не потрібні або які не зможуть їх потреби, як правило, як тільки вони її потребує.

Як є багато першокласних страхових компаній, там, є також деякі, які просто, щоб зробити швидкий долар від вас не створення нескінченних проблем.

Багато людей проводять більшу частину свого доходу на страхування, здоров’я, автомобілі, електропобутові та життям, щоб назвати тільки деякі з них. Є багато інших політиків, що страхові компанії придумали, як правило для інших подій, які можуть відбутися.

Всі страхування застраховані від ставки. Безпомилково на основі наших внутрішнім страхом, який також продажів механізм продажу страхування.

Існує завжди страх перед невідомим, там, де ви не були і в цьому відношенні не хочете піти або в. Страховий агент приведе вас туди і пояснити, що це таке і зробити страху майже нестерпно.

Уявіть такий сценарій, ви і ваша дружина сидить у їдальні і прямо навпроти вас є страховим агентом. Він сидить вперед і кажу вам історію цієї нещасної родини, які не змогли придбати страховку день, коли він був там, і, перш ніж вони могли б підписати контракти трапилося немислиме, і тепер вони скручені, яким нікуди йти.

Ви не хочете, щоб це трапилося з вами. Це супроводжується однією або двома історіями людей, і є фотографії, щоб довести це, хто дійсно виймали страхування в самий останній момент. Ваше серце виходить до цієї бідної сім’ї, яким тепер загрожує труднощі і потрясіння, і ви раді за іншими сім’ями, які в даний час в змозі зробити це і рухатися далі.

Картина, намальована у вашому розумі грає зі своїм страхом, не знаючи, що буде завтра, і ви, звичайно, не хочемо щось подібне відбувається з вами, не будучи підготовленим.

Агент пояснює всі переваги вас буде, якщо ви берете цю політику зараз, і в світлі того, що ви тільки що почули й стали свідками з фотографіями, він не тільки здається гарною ідеєю, це абсолютна необхідність.

Страховий агент потім дивиться на вас і вашу дружину чекаючи відповіді, він не говорить і в грі є непарна тиша. Ви запитуєте про одну або дві точки, він пояснює кожен відмінно і питає, якщо у вас є які-небудь питання. Чи не відповіді Немає, просто тому, що ви насправді не знають нічого кращого. Він передає вам договір і ручку.

У цьому немає нічого більше, ніж чистий продаж, поле, подолання заперечень і закриття продажу.

Так, ви можете розірвати договір пізніше, але цей процес, ймовірно, в кінцевому підсумку приймає весь день вашого часу і нескінченне роздратування.

Дивно, однак, що ви той, парі, що щось трапиться з вами, ви в це повірити. Страхової компанії, з іншого боку тримають парі, що це не трапиться.

Це цілком логічно, якщо ви думаєте про це, як в іншому випадку в страхову компанію, щоб отримати прибуток? Чи вірите ви цьому чи ні, вони знаходяться в бізнесі, щоб отримати прибуток, як і будь-який інший бізнес. Так що немає нічого поганого в цьому.

Де ви повинні бути обережні, однак купує ваш страховий емоціями. Тепер це протиріччя в термінах, тому що всі покупки зроблені на основі емоцій, можна подумати, є логіка участь, але це дуже маленький відсоток.

Ніколи не підписуйте одразу зайняти день або близько того, щоб розглянути, і нехай ваші емоції відстоятися, потім прийняти остаточне рішення. Також дайте собі час, щоб пройти через письмові матеріали, дрібним шрифтом, дуже дрібним шрифтом, і дуже-дуже дрібний шрифт.

Це є однією з основних біль у ви знаєте, де, але це дасть вам гарне уявлення про те, що ви не будете отримувати. Поговоріть з агентом знову і уточнити всі питання, ви погано знайомі з і переконайтеся, що політику, яку ви розглядаєте зроблено для вас.

Пам’ятайте, страх перед невідомим є для вас найбільшим ворогом. Ви не переможеш, що страх, але потрібно час, щоб зробити вас рішення обережно при купівлі страхування будь-якого виду і не отримати бульдозерами в підписанні контракту, який буде в кінцевому підсумку на немає або мало значення дня це дійсно необхідно прийти до кінця.