страхування стажиста кошмар вербування фантазії

Fantasy Land це часто занадто спокусливо, щоб не брати на себе ризик у спробі. Хто не хоче, щоб досягти дуже високих доходів середнього класу першого року? Особливо такого рівня, який буде конкурувати і перевершувати нового адвоката чи лікаря. Якщо ви безробітний, або незадоволені своєю роботою, або шукає більш високу заробітну плату могли чинити опір? Це, звичайно, ефективні пастки для лову нових страхових стажиста.

Якщо ви читали оголошення, ви, як правило, побачити найбільшу оголошення буття можливостей продажів. Тим більше шансів, складніше формулювання. Ці оголошення написані одні з кращих професіоналів продажів копірайтер .. Це досягається в області нових вербувальник страховими компаніями і фірмами. Їх оголошення страхування привернути увагу, прагнучи бути самим привабливим з усіх отворів продажів положенні.

Деякі з цих страхових компаній в даний час надають адреса в Інтернеті, де ви можете отримати надлишок пуху. Насправді у мене в руках копія дев’ять сторінку з оголошеннями, тобто реальний нокаут. Це практично гарантує сходи в небо страхових продажів всього за 12 місяців. Плюс немає ніякого попереднього досвіду продажів або навичок.

Перший швидкий доза страхування стажиста реальності, а потім я повернуся до пояснення всіх фантазій.

“Допоможи мені, я впав і не може повернутися назад», не мантра пенсіонерів. Це протест нових страхових агентів, в той час як вони спотикаються далі вниз по схилу. Яма кар’єру смерті знаходиться трохи нижче, вже змішаного з тих, хто ще задихаючись від тих, хто занадто поранено, щоб продовжити. Якщо ви вирішили відповісти на будь-якій страховій оголошень, ви будете боротися поразка протягом чотирьох років. Більше 90% товаришів страховий агент стажер буде падати швидше. Чотири роки не означає, соковиті дохід, але просте виживання. Я вижив і процвітав, інші теж. Ніщо в страхуванні я читаю оголошення не виявилося логічно вірно.

Потенційний страховий агент учень повинен вирішити, якщо оголошення, подібні до цього, реальна фантазія чи обманювати кошмар ..

AD ULTIMATE FANTASY КОНТАКТІ перераховані деякі заяви страхової реклами.

1. __________ Агенти можуть заробити більше $ 100 000 перший рік життя. На даний час 9% страхових представників заробити $ 100 000 через деякий час, коли тодішній стати фахівцем по продукту.

2. Безкоштовна програма свинець. Це має більше гаків і корчі, ніж сома тротил. Приманка Wiggly чомусь завжди вислизає. Свинцю якісних страхових коштує $ 50.00 до $ 75.00, щоб отримати. Плюс ніколи немає гарантії, що страхова свинцю буде здійснювати продаж. Може бути, коли хтось робить вам в $ 500 або більше, то ви ковзання їх “вільного свинцю”

3. Управлінська команда з більш ніж 100-річний досвід роботи і успіхів план наших агентів другою немає. 100 років спільного досвіду нічого не означають. Це може бути 2 особи з 40 років середньої продуктивності, у поєднанні з 5 чоловік і від 4-х років підстрибуючи “досвід”. Кожна нова фірма вербувальник можна сказати, що є успіх плану другою немає. Це тому, що ніхто не має істинного довели план успіху

4 .. Безкоштовний продукт і тренінг продажів. Ви отримуєте це від щотижневої електронної пошти, і як домашній офіс більше в Далласі, штат Техас. Якщо 94% виховані на місцевому рівні агенти зазнають невдачі, як це краще?.

5. Вони відносяться до кращих виробникам поїздки до Мексики, країни Карибського басейну, і Орландо. (Під час сезону ураганів?). Залучити на свій бік авіапереліт для вас і другом, плюс пас присутнім на церемонії банкет. А як щодо витрат на проживання? Скільки співробітників відвідують і скільки від загального перші агенти році?

6. Опція дозволяє продавати по телефону. Ось це так! Скільки життя і представники медичного страхування продати своєму клієнту політику по телефону? Відповідь, ймовірно, менше однієї десятої відсотка.

7. Вони обчислюють чотири випущених і сплачених продажів в тиждень $ 3000 середня річна премії, досягне $ 102 953 доходу, який включає в себе значення призводить кредитів. По-перше, свинцю кредитами вирахування з доходу, що не значення. Враховуючи, що більшість цих продажів є великі медичні, як і раніше, який пише для політики 208 3000 премію. Це означає, що $ 624 000 письмових і видав премію. Враховуючи новий агент може отримувати 50% від прибутку, він зробив управління $ 100,000.

повернутися до реальності землі для страхування стажиста

Справжнє тренінг з продажів для страхової стажиста є рідкістю. Компанія надала скрипти та керівництва важко продати, а не перспектива доброзичливо. Правда призводить рідкісні, тому телефонні книги часто називають вашу книгу веде. Ви буде відтіснена на продаж сім’єю, друзями і родичами. Набагато більше, ніж 60% знову прийнятих на роботу агентів в перший рік заробити достатньо грошей, щоб вижити. Доходи (без субсидій) у розмірі $ 15000, $ 20000 і $ 25000 є типовими. $ 1,000 премії, і одного або двох продажів тижні більше нормального. Пам’ятаєте, коли ви залишите всі майбутні гроші від ваших продажів стає власністю страхової компанії.

Приймайте рішення на себе. Як ваше визначення, гравій, ставлення і здатність бути стартер? Читати оголошення, і показати їх у будь страхового представника. Запитайте їх думку про те, наскільки це правда.