страхування спокій в будинку

Вже другий рік поспіль, огляд найбільш пограбований областях Великобританії показало, що домовласники в Ноттінгемі стикаються 88% більший ризик крадіжки зі зломом, ніж у середньому по країні. У Лідсі і Халле, жителі 63% і 55% відповідно більше шансів зробити заявку на їх домашньому страхування у зв’язку з зломом. Найбезпечніше місце у Великобританії, з іншого боку, Гілфорд, де домовласники 64% рідше, ніж у середньому подати позов.

У той час як Nottingham North MP Грем Аллен був швидкий, щоб захистити свій виборчий округ і дисконтні опитування, дослідження, проведене страхової Endsleigh досі викликає питання для домовласників на більш високий ризик крадіжки зі зломом. Якщо ви живете в районі, зазначеному в групу високого ризику, наприклад, як можна покращити рівень безпеки у вашому домі? І як можна уникнути каральних страхових премій будинку, масштабується вище чисто через області ви живете? Наступний удар, який Цитата верхнього Поради Керівництво було розроблено, щоб допомогти дати вам як безпеки для Вашого будинку і для вашого гаманця.

Top Five Поради щодо зниження вашої премії Страхування житла:

1. Магазин навколо, щоб зменшити страхові внески.
Порівняння будинку страхові компанії та продукції має важливе значення, якщо ви хочете отримати найкраще справу. Страховики зосередити свої маркетингові гроші на наданні зниженою ціною пропозиції для нових клієнтів, а значною мірою покладатися на інерцію, щоб зберегти існуючий страхувальників. Навіть якщо ваші оновлення не пов’язаний протягом декількох місяців, вона все ще варто подивитися навколо і гарантуючи, що ви отримуєте найкраще справу. BeatthatQuote.com це швидкий і простий спосіб пошуку на ринку, який може бути складною з точки зору величезної кількості страхових компаній і продуктів.
2. Підвищити безпеку вашого будинку.
Маючи сигналізація, віконні замки, та / або будучи членом схемою Сусідський дозор можуть скоротити премії. Хороша охоронна сигналізація, наприклад, може означати економію премії на 7,5%, у той час як членство Сусідський дозор може означати, 5% економії на страхових внесках. Див нижче для подальших рад з безпеки у вашому домі.
3. Будьте обережні з «надмірно страхування» вашого будинку.
Важливо, щоб не піддавати себе ризику, обмежуючи освітлення вашого будинку страхування чисто знизити страхові внески. Проте, ви можете бути в змозі скоротити деякі витрати, перевіряючи, чи потрібно покривати для всіх пунктів, перерахованих у політиці. Наприклад, «від усіх ризиків прикриття” для володінь поза домом, як правило, дешевий спосіб страхування велосипед від крадіжки, але ви, можливо, вже є подібні прикриття для володінь під інший, існуючий страховий поліс – наприклад, камера може бути покрита під страхування подорожей. Це варто перевірити ваші існуючі положення, перш ніж платити за додаткові, можливо непотрібного покриття.
4. Розглянути питання про об’єднання вашої будівлі і зміст страхування.
Страхування будівлі охоплює досить просто нічого у вашому будинку, що не будуть братися ж, коли ви переїжджаєте в інший будинок – наприклад, структура вашого будинку, а також стаціонарного обладнання, таких як ваша кухня. Зміст страхування покриває все Ваше майно, який буде рухатися з вами. Багато страхових компаній пропонують спільне будівництво і зміст страхування, яка цілком може виробити дешевше, ніж на окремі політики. Якщо у вас є, щоб подати позов, ви також можете знайти легше мати справу тільки з однією компанією, а не два.
5. Будьте обережні з подачі клопотання про невеликих кількостях.
Якщо ви подати позов, це означатиме, часто платять вищі внески в майбутньому. Останні дослідження показують, що ви повинні претендувати тільки на суму понад £ 450; Все, що менше, і ви будете в кінцевому підсумку ефективно оплати його назад до збільшення витрат протягом декількох років. Встановіть добровільної надлишок близько 500 фунтів, і ви можете зменшити ваші премії на цілих 20%.

Кращі п’ять безпеки та безпеки Поради для вашого будинку:

1. Зробіть свій будинок схожим вітальні хтось у ньому.
Якщо ви йдете у відпустку, використовуйте автоматичні вимикачі таймер для включення вашого світло, коли вона згасне; скасувати будь-яке молоко або газету поставок; використовувати Royal Mail службі “Keepsafe ‘триматися за вашу пошту на строк до двох місяців, поки ви знаходитесь далеко , і переконайтеся, що ви замкнули всі зовнішні двері і вікна. Якщо у вас є сигналізація, переконайтеся, що ви встановите його!
2. Встановіть належний замки і зробити доступ до вашого будинку більш важким для грабіжників.
Встановіть врізні замки (Kitemarked BS 3621) або болти Всі зовнішні двері, і замки для всіх внизу або легко доступними вікнами. Переконайтеся, що всі сторони або при поверненні ворота замикаються. Не залишайте сходів або інструментів навколо, які могли б бути використані зломщиками, щоб увірватися у Ваш будинок.
3. Мати затверджений сигналізація встановлена.
Запитайте у місцевих поліції і страхової компанії за консультацією з приводу найкращих систем.
4. Чи схема Сусідський дозор, де ви живете?
Ваш місцевий поліцейський скаже вам, якщо є схема в вашому районі або допомогти Вам створити. Ви також можете отримати більш детальну інформацію про Сусідський дозор на їх сайті. Якщо ви не частина схеми Сусідський дозор, принаймні, поговорити з вашими сусідами – попросіть їх, щоб тримати очей на ваш будинок, поки ви знаходитесь далеко від паркування своїх автомобілів на дорозі або відкриття і закриття штор. Роблячи те ж саме для них у свою чергу, у вас є простий, але дуже ефективної моделі запобігання крадіжки зі зломом.

Незалежно від того, де ви живете, подбати про це заздалегідь і тримати закрити очі на наявні страхові поліси будинку допоможе вам заощадити гроші. Будучи старанним в безпеці вашого будинку, ви можете покращити ваші страхові внески – і забезпечити ваш спокій. Це безпрограшна ситуація, що це, звичайно, варто трохи більше зусиль.