страхування при купівлі нового автомобіля

Ви збираєтеся до дилера, щоб отримати новий автомобіль, і це безумовно хороший день, щоб пам’ятати. Тим не менше, не всі водії нагадують про їх обов’язки автострахування перед включенням транспортних засобів, і це може бути досить складною, якщо не вжити заходів, рано. Це особливо важливо, якщо ви купуєте ваш перший автомобіль і ніколи не мала автострахування раніше.

Тих автовласників, які вже мають страхові поліси для своїх автомобілів, як правило, протягом 14 до 30 днів залежно від стану, в ході якого покриття поширюється на новий автомобіль після покупки. Деякі провайдери можуть запропонувати навіть більш тривалий період, щоб повідомити їм про свій новий автомобілі, так що це завжди краще перевірити правила у вашому конкретного постачальника.

Тим не менш, страхові експерти рекомендують аналізу вашого страхового покриття, перш ніж насправді відбувається в представництво для нового транспортного засобу, для того щоб переконатися, що ваші політики повинен бути необхідний обсяг покриття для нового автомобіля. В іншому випадку, ви можете в кінцевому підсумку азартних ігор протягом перехідного періоду і, якщо щось трапиться на дорозі, це буде вельми неприємним сюрпризом дізнатися, що ваша стара політика недостатня для покриття нової поїздкою. У більшості штатів охоплення залишається таким же, коли ви змінюєте транспортного засобу, і це може бути досить незручно, якщо у вас не було зіткнення або всеосяжний охоплення з вашого старого авто і тепер потрібно його для нового транспортного засобу. Так оплату страхового агента відвідування стає дійсно важливо в такій ситуації.

У разі, якщо у вас немає авто страховий поліс при купівлі нового автомобіля, в деяких дилерів ви не зможете керувати автомобілем з дільниці. Це, безумовно, відноситься, якщо ви використовуєте автокредитів. Більше того, коли дилер фінансує вашу покупку вам мої зобов’язаний на підставі контракту на купівлю певної кількості покриття від конкретного страховика, який може бути не самим конкурентоспроможним ціновою пропозицією ви отримаєте при порівнянні авто страхування котирування.

Так що це особливо важливо проконсультуватися з вашим страховим агентом або брокером, перш ніж купити для того, щоб гарантувати, що ваш новий автомобіль покрита належним чином. Не очікуйте, що страхова компанія, щоб зробити всю роботу за вас, навіть якщо ви вирішили залишитися з тієї ж політики після покупки. Ви як і раніше повинні будете проінформувати ваших постачальників про покупку і розповісти всі специфікації нового автомобіля для запису. Якщо ви купуєте новий автомобіль на вихідні, більшість страхових компаній мають 24/7 контактними телефонами, які ви можете зателефонувати, щоб повідомити про купівлю, так що не залежить його, в іншому випадку ви можете отримати в біді, якщо ваш провайдер дізнається про покупку тільки тоді, коли ви подали позов.

Для тих, хто купує новий автомобіль з використанням власних грошей, отримувати котирування страхування автомобіля перед покупкою є обов’язковим. Страхові компанії мають різні претензії з історії автомобілів марок і моделей, і якщо ваша попередня політика була дуже конкурентоспроможною для вашого старого автомобіля, це не означає, що ваші ставки будуть хороші і для нових автомобілів. Якщо вам вдасться знайти дійсно привабливим страхування автомобіля котирування для автомобіля ви дивитеся вперед, щоб купити, це розумно для перемикання провайдерів, тому що немає ніякого сенсу переплачувати за надлишкові охоплення, чи не так?