страхування правильний драйвер

Страхова термінологія часто важко зрозуміти і заплутаним, але дуже важливо, щоб страхувальникам ознайомитися з цими умовами. Невиконання цієї вимоги може призвести до машини страхових виплат можуть бути відхилені. Яскравим прикладом є «призначених водія термін і« регулярні водія. Вони можуть здатися однаковими, але вони мають дуже різні значення і не є взаємозамінними.

Одним з факторів, страхові компанії використовують для оцінки кількості ризиків, пов’язаних з полісом страхування автомобіля є водій транспортного засобу застрахованим. Водії з поганою записи водіння, включаючи нещасні випадки і злочини трафіку, звичайно являють собою більш високий ризик і, отже, мають більш високі страхові внески. Хороші водії, у яких немає історії аварії, будуть винагороджені з більш низькою націнкою. Тому дуже важливо, щоб розповісти свою страхову компанію, хто саме збирається бути за кермом транспортного засобу застрахованим. Якщо це більше, ніж одна людина, то ця інформація повинна бути наданий.

регулярні водій

Більшість страхових полісів визначити «регулярного водія як людина, яка використовує автомобіль частіше, ніж будь-хто інший. Завжди перевіряйте, що це визначення, що міститься у вашій політиці. Політика «регулярного водія визначає і охоплює людину, яка використовує транспортний засіб на регулярній основі, а й забезпечує покриття інших водіїв, які час від часу або рідко роблять використання транспортного засобу. Ці вторинні драйвери надаються кришкою, поки вони мають дійсні водійські права і не використовувати транспортний засіб частіше, ніж первинний драйвер котируються на політику.

Хорошим прикладом є, якщо обидва чоловік і дружина роблять використання конкретного автомобіля. Якщо дружина використовує автомобіль, щоб їздити на роботу протягом тижня і чоловік використовує його тільки по вихідним, то дружина буде «регулярного водія. Ім’я дружини потім буде вказано на політику. Якщо чоловік або друг, трапляється, керування транспортним засобом і потрапив в аварію, то страховий політики будуть як і раніше платити за пошкодження транспортного засобу.

номінований водій

‘Номінований водія є єдиною людиною, яка використовує застрахованого транспортного засобу. Це означає, що покриття надається тільки цього одного водія і якщо хтось ще вів транспортний засіб, в результаті нещасного випадку, то страховий поліс не покриє збитки. Щоб продовжити чоловік і дружина, наприклад, дружина повинна бути вказана як “номінований водія і чоловіка або брата аварії транспортного засобу, то страхова компанія не буде платити за збиток.

Як ви можете побачити різницю між цими двома термінами значний і плутаючи їх можуть бути катастрофічними. Якщо невірні дані драйвера поставляються, страхова компанія, можуть призвести до політики або відмовити у виплаті на будь-які претензії. Якщо ви придбати поліс на транспортний засіб, а призначений або регулярні зміни водієм, то важливо, що ви переглянути політику з вашим брокером або страховика, щоб уникнути претензій відмовився. Якщо у вас вже є страховий поліс, можете прочитати його і перевірити, чи всі водії насправді покриті.