страхування по інвалідності для осіб,

Коли справа доходить до інвалідності Страхування доходу для фізичних осіб, є два основних типи вам потрібно знати. Знаючи плюси і мінуси кожного з них може мати велике значення, якщо ви коли-небудь потребують послуг, які вони пропонують.

Короткострокове страхування доходів інвалідності можна придбати вже зараз ви повинні підтримувати травми або є хвороба, яка відключає вас. Цей вид покриття може тривати від кількох днів або до одного року або більше, в залежності від специфіки плану у вас є. Більшість роботодавців пропонують такий план як частина їх пакета пільг. Справді, деякі держави вимагають роботодавці, щоб зробити свого роду Короткострокове страхування доходів інвалідності, доступними для своїх працівників.

Якщо ваша робота короткий термін страхування по інвалідності, швидше за все, ви берете участь в те, що називається політикою страхової групи. Перевізники об’єднують людей разом, щоб зробити страхування більш доступним для всіх. Більшість групових політик виплатити 60 відсотків від вашої зарплати. Ця цифра іноді компенсується іншими факторами, такими як працівника компенсації плати або навіть соціального забезпечення.

Довгострокове страхування доходів інвалідності може взяти на себе після ваші короткострокові покриття була використана. Деякі роботодавці пропонують довгострокове страхування по інвалідності, але зазвичай ви знаходитесь на своєму власному, щоб отримати цей вид додаткового покриття. В даний час жодна держава не зобов’язує роботодавців пропонують будь-яку довгу охоплення інвалідності термін.

Якщо ви працюєте на себе або якщо вашій нинішній роботі не пропонує будь-якої страхування на випадок інвалідності для осіб, то вам потрібно, щоб зробити дослідження і йти про отримання покриття самостійно. Якщо у вас є сім’я, які залежать від вас, страхування на випадок інвалідності може покласти ваш розум в спокої.

Страхування (всіх видів) те, що ми рідко витрачають багато часу, думаючи про те, поки ми не маємо всього потребують послуг, але це розумно, щоб зрозуміти, які у вас є покриття і переконайтеся, що у вас є покриття вам потрібно. Крім того, ви повинні знати суму доходу з усіх джерел ви будете отримувати травми повинні тримати вас від роботи, і чи буде цього достатньо, щоб оплатити рахунки. Проводиться політика, яка може замінити до 70% від вашого доходу.

Навіть якщо ваше місце роботи пропонує свого роду страховка для інвалідів, ви не зобов’язані приймати його через них. Насправді, багато співробітників відмовитися від плану своєї роботи та купити окремі інвалідності страхової план доходів на свої власні. Ви можете виявити, що політик доступні дорожчі, коли ви виходите на свій власний, є багато переваг для цієї опції.

Група контрактів може мати виплат шапки, щомісяця або раз на рік, так що якщо ви високого годувальника ви можете бути цілком здивовані невелику перевагу ви насправді отримуєте. Крім того, якщо ви залишите свої місця роботи або звільнені вашого роботодавця, ваших індивідуальних заміщення доходу договору страхування залишиться з вами, на відміну від політики вашого роботодавця.

Інвалідність страхування доходу для фізичних осіб є те, що вам дійсно треба подумати, перш ніж ви насправді потребують пільг. Трохи планування заздалегідь можете заощадити багато загострення пізніше.