страхування подорожуючих не чепуритися для пенсіонерів

Більшість людей не можуть чекати, щоб завершити роботу, щоб вони могли піти на багато чого, що мріяли про свято, проте, це буде коштувати їм, коли вони з’явилися. Більшість туристичного страхового поліса недоступні для людей старше 65-річного віку, в результаті підвищується ймовірність їх пред’явлення позову в той час як за кордоном, тому, якщо вони хочуть вийняти кришку на своє свято вони знайдуть, що їм доведеться платити шанси для їх страхування подорожей.

Страхові компанії, які відмовляються пропонувати кришка для туристів старшого віку просто не готові поставити себе на неминуче, в більшості випадків, положення того, щоб виплатити великі суми грошей у випадку індивідуального стає захворів або отримав травму в той час як за кордоном, що вимагає свої медичні витрати, які будуть охоплені свого страховика. Залежно від віку концерну, милосердя, присвячене роботі з літніми людьми, спостерігається 36%-ве збільшення числа осіб старше 65 років, що беруть свята за кордоном протягом останніх п’яти років, а ще 92% політика свято страхування не є відкритими для цього віковій групі. Хоча це зрозуміло позицію прийняти, коли відпочиваючі у віці 65 років і старше в три рази більш ймовірно, пред’явити претензії на їх страхування, найчастіше витрати на медичне обслуговування, ніж той, хто 30 років молодше. Таким чином, з точки зору страхової компанії, цей фактор робить покриття Зрілі туристи неекономічно.

За даними Асоціації британських страховиків, витрати на покриття медичних заяв, зроблених осіб старше 65 років майже в три з половиною рази вище, ніж для людей, які знаходяться під 50. З цієї причини, витрати на покриття відрізняє між тим, що молоді і старі плати; пари під 65 виймаючи щорічна європейська кришка з Пряме страхування подорожей буде платити £ 46, в той час як пара на 65 доведеться заплатити £ 160 при тому ж рівні покриття. Незважаючи на те, що ті, хто тільки подорожувати по мірі Європи охоплена європейської картки медичного страхування (EHIC), це дасть тільки до певного рівня покриття, по суті пропонуючи те ж саме лікування, яке доступне для місцевих жителів, і, отже, будучи вельми марним, якщо вам потрібно лікування зажадала, щоб ви перенесетеся до Великобританії, перш ніж він може бути здійснений.

Люди старше 75 дуже навряд чи зможе отримати обкладинку будь-якого типу, а якби вони хотіли, вони дивилися б на оплату від £ 94,10 протягом двох тижнів “прикриття для США від Marks & Spencer і £ 274,14 протягом двох тижнів по всьому світу кришку з Insureforall. У більшості випадків, щорічне страхування подорожей пропонує тільки оптимальні угоди, якщо фізична особа планує регулярні поїздки за кордон. Відповідний варіант для однієї людини у віці від 70 років у всьому світі Bradford & Бінглі політики, яка коштує £ 133,94 і £ 148,82, включаючи багаж кришку. Дані ціни доступні для мандрівників у віці до великої старості 79. Тим не менш, варто пам’ятати, що ці цитати зроблені на припущенні, що мандрівник знаходиться в доброму здоров’ї, що не поточні проблеми. Ціна буде дорожче, якщо клієнт страждає від поточні медичні умови, але кришка доступно. Спеціаліст страховиків, в даному випадку, включають все ясно, вільного духу, і Marrs Medicover.