страхування подорожей і новий законопроект рівності

Протягом багатьох років, мандрівники з Великобританії користуються перевагами дешевого страхування подорожей, коли вони проводять відпустку за кордоном. З страхування подорожей по всьому світу для всього кілька кілограмів на одну поїздку і компаній, що пропонують швидке онлайн бронювання, хоче застрахуватися, ніколи не було простіше і дешевше. Тим не менш, нове законодавство уряду, які можуть вступити в силу до кінця року, може змінити те, як галузь страхування подорожей працює.

Про яку рівність Білл?

Наприкінці червня 2008 року уряд оголосило про новий закону про рівноправ’я, який буде обговорюватися в Палаті громад в серпні. Законопроект охоплює цілий ряд питань рівності, але його головні цілі, щоб закрити гендерний розрив по заробітній платі, дозволяють ступінь позитивної дискримінації щодо меншин в процесі набору, і для усунення дискримінації за ознакою віку в різних областях. Якщо законодавство набуде чинності, багато підприємств (у тому числі компаній туристичного страхування) більше не будуть мати можливість стягувати тих, хто у віці старше 65 більше за свої послуги, а також не буде дозволено відмовитися клієнти старшого віку продуктів або послуг через їх віку.

Чому страхування подорожі коштують дорожче, по старше 65 років?

Старше 65 років можна знайти страховку для свого відпустки за кордоном, але зазвичай це не так дешево, страхування подорожей для туристів старшого віку зазвичай повинен бути придбані через фахівця постачальників, і як правило, коштує значно більше, ніж стандартні страхові поліси.

Туристична компанія страховий збір старше 65 років більш високі страхові внески, оскільки вони розглядаються як більш високі ризики клієнтів. Статистика показує, що, в той час як більше 65 років істотно не з більшою ймовірністю стверджувати на їх страхування подорожей під час відпустки, коли вони стверджують, що це коштує компаніям страхування подорожей в середньому в 10 разів більше, ніж зазвичай, як правило, через більш тривалого періоду часу старі клієнти витрачають в лікарні.

Що зміниться в майбутньому?

Нове законодавство має очевидною вигодою для туристів старшого віку, які намагаються знайти всеосяжне і дешеві страхування подорожей. Тим не менш, існує небезпека, що страхові внески зростуть для всіх клієнтів. Страхування подорожей компаній змогли забезпечити хороше покриття за низькими цінами саме тому, що вони були в змозі адаптувати свої ціни для оцінки рівня ризику клієнта. Збільшення вартості страхування Зрілі туристи можуть зрештою передається всім, хто купує страхування подорожей.

Одне з можливих рішень, які були запропоновані у тому, що потенційно більш високий ризик страхування клієнтів (наприклад, старше 65 років) слід оцінювати індивідуально, щоб побачити, якщо вони повинні бути заряджені більш високі страхові внески. Тим не менш, у той час як це може допомогти забезпечити більш справедливий спосіб оцінки клієнтів за їх витрати на страхування, це може означати кінець для швидкої і простий онлайн-бронювання. З обсягом клієнти вимагали для страхування подорожей оцінки індивідуальних клієнтів може бути кошмаром – і дорогим, як добре!

Це ще належить з’ясувати, як промисловість страхування подорожей будуть порушені, якщо новий закону про рівноправність чинності. Якщо ціни йдуть вгору, оцінка стає стандартом або онлайн-бронювання стає скоріше винятком, ніж правилом, схоже, справи йдуть зміни – і дні дешевого страхування подорожей цілком може бути пронумеровані!