страхування подорожей-страховикам дискримінувати тих, хто борються раку

Робота з потворними ракове захворювання є одним з найсумніших речей Будь-хто може зіткнутися в своєму житті. Спочатку людина повинна прийти до згоди з тим, що у них є небезпечні для життя хвороби, то вони проходять довгий і виснажливий процес хіміотерапії, яка бере своє, а не тільки на себе, а й на всю свою сім’ю. А потім, коли їх хіміотерапії лікування закінчено, завжди є ймовірність того, що рак знову відродитися.

Так що ви можете собі уявити, як душа його знищення може бути для тих, хто, поборовшись хвороби протягом деякого часу, хочете піти на поїздку за кордон, як спосіб, щоб покласти їх важко досвід за плечима тільки знайти, що вони піддаються дискримінації, коли мова йде будь страховий поліс. У вас є ситуації, де деякі люди, у яких був рак платять більше за їх страхування подорожей, ніж вартість їх польоту. Багато хто просто взяти азартну гру і подорожувати без прикриття, тому що вони не можуть отримати страховку взагалі.

У ході опитування, ‘Cancerbackup’ благодійності показав, що дев’ять з десяти осіб, які хворі на рак боротьба, щоб отримати страховку. Сім з десяти знайти спроби отримати страховку невтішним. Включено у ці результати людей, які постраждали від раку в минулому, і в даний час вільні від цієї хвороби.

Результати також показують, що сім з десяти осіб були придатні подорожувати, ще котирувалися зі значно високої премії, або навідріз відмовляються страхування подорожей всі разом. Так, в результаті небажання страховика запропонувати розумну політику, щоб хворі на рак, один з 20 в опитуванні вибрали просто подорожувати в будь-якому випадку і кожен десятий вирішив скасувати свою поїздку всі разом, тому що туристична страховка не була доступна для них.

Каже прес-секретар відомої благодійної допомоги Рак: «Страхова галузь повинна визнати, що не всі раки такі ж, і ставитися до людей відповідним чином”.
Пророкує, що благодійність, тому що принаймні один мільйон людей отримали погані новини, що вони мають захворювання на певному етапі свого життя, проблема з туристичного страхування є той, який, швидше за все, погіршиться.

Асоціація британських страховиків (ABI) скаже вам, що туристична страховка доступна для тих, у яких були або в даний час страждають від раку. Але проблема в тому, що це недоступно від основної компанії, що пропонують дешевий.

Деякі спеціалізовані страховики пропонують політики, але за вартістю. Наприклад, одна компанія стягує 48-річна жінка, у якої рак грудей п’ять років тому £ 248,70 за 17-денний світової політики. Для когось без будь-яких проблем охорони здоров’я вартість страховки становить всього £ 20.

Представник великого брокера сказав: “EXTA витрати можуть бути варто, тому що, коли хтось відчуває себе низько, свято може бути тільки те, що їм потрібно. Вони співчувати людям відмовляють страхування подорожей безпосередньо. Відмовили в страхуванні може мати страшні наслідки для їх бойовий дух “.

ABI говорить, що буде говорити з Cancerbackup про проблему страхування туристів і чи є ті, хто був рак звертаються несправедливо. І вони хочуть, щоб переконатися, що результати обстеження Cancerbackup не відштовхнути людей виймаючи страхування подорожей повної зупинки.

Сайти, які пропонують отримання додаткової інформації включають Cancerbackup сайт (www.cancerbackup.org.uk) і Cancer Research сайт (www.cancerresearchuk.org/).