страхування подорожей претензій збільшення за загублений багаж

Дані, опубліковані Асоціацією європейських авіакомпаній (AEA) показали, що більше двох тисяч претензій за загублений багаж були зроблені протягом перших шести місяців минулого року в поодинці. Це було на 85% більше, ніж у той же період часу, протягом минулого року, з середньою претензії робляться для більш ніж 200 £.

Втрачений багаж тепер верхній частині списку для подорожей страхових випадків з авіакомпаніями втрати рекордну кількість багажу щодня. Страхові експерти очікують тільки ці цифри рости, оскільки керуючий директор Insureandgo, Перрі Уілсон попереджає: «Ми бачили величезне зростання претензій за загублений багаж і може на жаль, очікувати свята більше сімей”, щоб загинути від втрати багажу. ”

British Airways прийшла на особливої ​​критики після того, як було оголошено, що авіакомпанія несе відповідальність за втрату більше одного мільйона мішків торік, другий найгіршою авіакомпанією в Європі втратили нажите TAP Air Portugal.

AEA показало, що BA втратила 26,5 мішків на 1000 пасажирів, які літали з ними. Це зростання в порівнянні з попереднім роком мішках по 23 на кожні 1000 пасажирів.

Ryanair, бюджетної авіакомпанії стверджували, що втрати лише 0,4 мішків на 1000 пасажирів, хоча багато їхніх клієнтів вирішили не перевіряти в їх сумках, бо заряду для кожного елемента.

Петро Sherrard, представник Ryanair говорить, що їх пасажири повинні бути надані більш низькі страхові внески, як наслідок, “Протягом багатьох років галузь страхування автомобіля надав знижки на нижніх категорій ризику, таких як жінки-водії та надмірної тридцятих років. Настав час для пасажирів, що вилітають з авіакомпаніями, які забезпечують максимальну якість обслуговування клієнтів, щоб користуватися тими ж знижками. ”

Найбільшою авіакомпанією Великобританії, BA, зізнався, що мають 22000 пункту відставання і вони відлетіли літаки повні затримкою сумки через Атлантичний океан, а також використання колона фургонів, щоб взяти багаж через Європу.

Авіація спостерігачів попросили Європейську комісію ввести Таблиця показує кращі і гірші виконання авіакомпаніями. В даний час не обов’язково для авіакомпаній, щоб випустити їх річної бухгалтерської і це побачив Virgin Atlantic і Aer Lingus не в змозі забезпечити свої цифри за минулий рік.

Користувачів повітряного транспорту Рада (AUC) частково віднести підйом у втраченому багажі до підвищення рівня утримання багажу бачив в аеропортах Великобританії, таких як Хітроу, в результаті одній сумці правила введені, щоб робота після недавніх терактів.

AUC Тіна Tietien голова сказав: “Якими б не були пом’якшувальні обставини, коли пасажири передати їх у сумку на реєстрацію, вони повинні чекати, щоб побачити свої сумки на іншому кінці.”

Незважаючи на очевидні незручності, і підкреслюють, що відсутня багаж може мати на мандрівників, адекватне страхування має запропонувати певну кількість довіри, якщо гірше має статися. Проте, опитування, проведене юридичного та загального показали, що середнє значення багажу і зміст для сім’ї з чотирьох осіб у відпустку складає більше 2500 фунтів, і що багато політиків страхування домашнього майна повинні надавати необхідну прикриття для сімей та окремих осіб відпустку далеко від будинку.

Глава GI продукцію з правових і загальним, Енді Dellbridge підтвердив: “Ми автоматично думають про претензії з тревел-політики, але клієнти можуть підпадати під персональний розділ володінь їх страховий поліс будинку. Це здається більш важливим, ніж коли-небудь, що відпочивальники перевірити у них дійсно є страхове покриття на місці “.