страхування подорожей освіти ключ для gappers і батьків

Приблизно чверть мандрівники не брати страховку, останніми повідомленнями.

У той час як недавні трагічні загибелі п’яти молодих британських жінок, подорожуючих через Еквадор на їх розрив рік могла б пролити світло на похмуру, як важливо бути належним чином закриті, багато студентів занадто зламав навіть розглянути питання про придбання туристичного страхування, як тільки вони обстріляли виїзду готівкою за інша частина їх витрат на поїздки.

“Якщо ви подивитеся на нашу Калькулятор витрат для виїзду на річний перерву, ви бачите, що страхування приходить досить далеко вниз за списком,” незалежні direcgtor туристичний сайт, Філ Мюррей, повідомив The Telegraph останнім часом. “Можливо, як тільки всі інші витрати були враховані в, люди не так багато думати про страхування “.

У відповідь на зростаючий ряд запитань від батьків за захист своїх дітей, провідних кочовий, багато постачальників страхування подорожей підштовхнули їх продукції на перший план, з сайтів, як і flexicover.co.uk studentflights.co.uk пропозицію пропозиції та знижки на розрив рік мандрівники, щоб розглянути.

Хоча ряд провайдерів є індивідуальні пакети покриття відповідно до потреб gappers, витрати можуть бути вельми високі через ймовірність того, що молоді мандрівники будуть ставити себе в екстремальних ситуаціях, перебуваючи далеко від дому. Банджі-джампінг і стрибки з парашутом залишаються одними з найпопулярніших заходів серед туристів.

“Страхування подорожей” повинен мати “для студентів, проводити час за кордоном так як він захищає, де багато традиційні плани медичного кинути”, сказав Джим Грейс, президент і генеральний директор InsureMyTrip.com в іншому нещодавній доповіді з цього питання.

Дуже важливо, щоб всі аспекти страхування подорожей бути досліджені як Gapper та їх parients, з обох сторін вивчення найкращих варіантів для іноді найгірший сценарій. У той час як з видом на потенційно небезпечну ситуацію, як можливість під час подорожі є очевидною наївності, учні і батьки повинні також розглянути страхування подорожей за незначні inconveniances, в тому числі скасування рейсів і втрачений багаж.

У нещодавній доповіді The Times Ян французів, які створили GapAid разом зі своєю дружиною, коли його дочка Грузії, 19, був убитий в 2007 туристичний аварії в Перу, підкреслив важливість виховання молодих мандрівників та їх батьків про небезпеку за кордоном подорожувати.

“Ці поїздки зроблено для бюджету, і, як правило студенти зосереджені на пошуку найдешевшим способом дістатися куди-небудь,” французька сказав The Times. “Ми дізналися після смерті Грузії про те, що вона і її друзі вважають Політ в Куско, але отримав автобус, щоб заощадити $ 20 або близько того. Ми чуємо це часто шлях. Справа в тому, молоді люди не орієнтовані на безпеку. Вони орієнтовані на розваги і в той час я не хочу забирати задоволення, існують правила, в місці, яке робить транспортне безпеки в цій країні, які просто не існують в країні, що розвивається “.

У доповіді Times, репортер Розмарі Беннетт виявив в міністерстві закордонних справ заявили, що майже чверть всіх мандрівників розрив рік, ймовірно, зазнають крадіжки або хвороби під час подорожі, серед інших негативних входжень.

“Номер один, що ми хочемо бачити це компанії, що продають ці угоди розрив рік для виконання обов’язок піклування молодих людей”, сказав французький Беннетт. “Якщо вони роблять свої гроші, вони повинні дивитися на них, все ж ми бачимо знову і знову транспорту на небезпечних транспортних засобів, нападів на людей і навіть викрадень”.