страхування подорожей дрібним шрифтом, і викраденого майна

Ви поплескуючи себе по спині за це відповідальна справа, приймаючи страхування подорожей ви дали вас і ваших близьких душевним спокоєм, що поставляється з знаючи, що якщо щось трапиться помилитися ви охоплені.

У випадку аварії, ви охоплені, ваш матеріал буде вкрадений, ви охоплені навіть якщо свято буде скасовано, ви охоплені. Ось це душевний спокій, або це; чи є пункти приховані в дрібним шрифтом, що насправді можуть “не-прикриття” вас? Угода ви думали ви підібрали, поєднуючи страхування подорожей з вашим пакетом свята може здатися не таким вражаючим, якщо в нещасному випадку, що ви повинні вимагати за вкрадені володінь компанія починає допит довіру до вашої претензій “навіть відкидаючи все це разом.

Якщо ви ще не знайшли час, щоб прочитати дрібний шрифт Вашої політики, ви можете бути в для невеликий шок, якщо ні в чому собі насправді не так з вашим святом. Є кілька стандартних умовах, коли справа доходить до дрібним шрифтом страхування подорожей, що буде і не будуть покриті і за яких обставин зазначених пунктах не будуть покриті. Тобто страхування подорожей умовах не те, що ваш середній мандрівник знатиме, більшість припустити, що, як тільки ваша страхова говорить він охоплює ваші деталі в разі крадіжки ви повністю застраховані від усіх видів крадіжок. У цьому і полягає джерело більшої частини скарг на страхові компанії, які відкидають такої претензії. Уявіть собі, якщо хочете, що ви розглядали себе в той час як кабріолет оренда автомобіля на відпочинку, ви ведете машину з даху вниз, насолоджуючись сонцем побиття на ваші плечі. Потім раптом, як ви тягнете до світлофора, хтось досягає в і вистачає сумочку з пасажирського сидіння, перш ніж відкрити рот, щоб кричати вогні змінилися, і верещить від вашої сумки з вашим гаманцем, ключовою номер в готелі і можливо ваш паспорт зручно розташований в його ручної роботи шовкова шкіра і органічні кадру.

Очевидно, що буде вважатися крадіжкою, проте в минулому деякі компанії вважають таку поведінку як “недбалість” і, таким чином було відмовлено в задоволенні позову. При зниженні дах вашого автомобіля вам збільшити ваш ризик стати жертвою злочину, а також підвищує ймовірність Вас є причиною аварії, як видалення даху збільшує ваші впливу на елементи та їх наслідки-сонячний удар, теплове виснаження назвати але деякі з них. Деякі страховики можуть мати пункт в їх покриття, специфічні для конвертованих водіїв та їх виключення може виявитися цікаво читати, переважно, перш ніж зробити покупку політики.

Читаючи програмний документ у повному обсязі ви будете в курсі будь-яких умовах, що стосуються викраденого майна, які можуть вплинути на вибір ви зробите щодо майна ви вирішили взяти з собою у відпустку. Страховики очікують, що ви цінуєте вашу власність достатньо, щоб піклуватися про них, якщо дії, що ведуть до їх крадіжці вказати, що ви насправді не виявляти розумну турботу про вашу власності страховик не може виплатити. Перед поїздкою ви можете запитати себе, чи потрібно вам приймати дорогі годинники з собою в дорогу, якщо вона не істотна, було б краще залишити цей пункт на дому. Точно так само, якщо ви тільки з’являються в басейн, ви повинні прийняти вашу цілу сумку з вашим гаманцем і паспортом в ньому, ви не могли залишити зазначених предметів замкнені у вашому номері або якщо він не доступний в безпечному готелю? Якщо відповідь так, то ви повинні, а не ризик особистих речей крадіжки під час поповнити свій загар.