страхування подорожей дешевше, ніж будь-коли раніше

В обох кредитна криза і ціни на продукти харчування починають кусатися, це полегшення, що, коли мова заходить про фінансові продукти, таких як страхування, новина трохи краще. Відповідно до недавнього дослідження, ціни на житло та страхування автомобіля застопорилися досить несподівано. Ще краще, якщо політики страхування подорожей і життя в даний час дешевше, ніж будь-коли.

Страхування житла премії були широко очікується, піднятися після катастрофічної повені в минулому році. Тим не менш, у відповідності з останніми британський індекс страхової премії від А.А., ці підвищення цін не відбулося. У першому кварталі 2008 року, середня страхова премія будівель знизилася на 0,2%, а вони все ще тільки 4,5% вище, ніж коли індекс почав в 1994 році.

Середній поєднанні дому та зміст страхування премій знизилася на 1,4% за той же період.

Ендрю Сильні О.А. Страхування говорить, що незначне зниження премії за кришку будівель можна пояснити зростанням числа ризиків не цитують деякі страховики, оскільки вони стають більш чутливими до ризику повеней. Повені також мали вплинути на ціну страхування автомобіля – та індексу доповіді А.А. відображає це: Минулого року, середня річна премія цитує комплексного страхування автомобілів виросло майже на 6%.

Але є ще надія, останні дані показують невелике розвороту тренда з середньої загальноосвітньої автомобіль страхових премій скоротився на 0,5% у першому кварталі 2008 року. За словами А. А. Страхування, багато в чому це через пори року. Тому що це в даний час “піковий період відносно продажу страхування автомобіля, багато компаній проводять ставки вниз, щоб спробувати отримати частку на ринку.

Головна премія та страхування автомобіля, як очікується, рости знову в наступному році, тому діяти швидко.

На більш позитивній ноті, якщо це страхування подорожей ви після цього, є і хороші новини. У недавньому звіті дослідницької компанії фінансового Defaqto виявив, що більшість полісів страхування подорожі ніколи не були дешевими.

Переважна більшість одну поїздку і річних полісів для виїжджаючих значно впали в ціні в минулому році. Наприклад, середня премія за одного, тижневий, сімейну поїздку до Європи знизився на 6,2% з 2007 року.

Крім того, середня річна премія кришка для однієї людини, мандрівного в Європі знизився на 6,7%. Посилення конкуренції за страхування подорожей можна подякував за цих падінь. Великої кількості політик доступні в Інтернеті викликало цінова війна між страховиками, перетворюючи її на ринок реального покупця.

Якщо ви шукаєте для страхування життя, ви будете раді дізнатися, що ці премії різко впали останніми роками. У середньому вартість страхування життя впав на 50% за останні десять років так було б доцільно, щоб торгувати в існуючу політику для нових, набагато дешевше один.

Два основних фактори викликали ці падіння цін: ринок страхування життя стала жорстка конкуренція, і люди живуть довше (тому створює набагато меншу небезпеку для терміна-страхові компанії і допомагає йому домагатися премій вниз).

Здається, що зараз дуже вдалий час, щоб взяти новий страховий поліс. Це особливо вірно щодо страхування автомобіля і вдома, як премії, ймовірно, зросте – можливо круто – в найближчі місяці.

Якщо ваша поточна політика є для оновлення, не забудьте придивитися до цін, а не автоматичного продовження з існуючої компанії. Ви, ймовірно, отримаєте набагато кращу угоду в якості нового клієнта. І якщо ви думаєте про переключення політики рано, переконайтеся, що ви перевірити, які штрафні санкції або дострокового припинення застосовуються.