страхування необхідно для підприємств усіх розмірів і типів

Ведення бізнесу сьогодні включає в себе певний ризик: багато непередбачені події можуть відбутися, що нині проблеми з сучасними власника бізнесу. Нещасних випадків на виробництві, співробітник хвороби, механічної поломки машин і устаткування, навіть судові позови від незадоволених клієнтів: все це, можливо, доведеться вирішувати на той чи інший момент. Так як обсяг видатків на боротьбу з будь-яким з них може бути достатньо, щоб змусити закриття бізнесу, дуже важливо, щоб страхування купується яка належним чином оберігає від будь-яких таких подій може зіткнутися бізнес.

Страхування (також відомий як комерційного страхування або страховий бізнес) це загальна назва для різних видів страхування, які відносяться до бізнес і промисловість. Залежно від законів країни, в яких працює бізнес, деякі з цих видів страхування, ймовірно, будуть обов’язково, в той час як деякі з них можуть бути тільки додатковим. Яку б з цих має місце, то доцільно придбати стільки страхування, як можна розумно надається: Хоча це може бути дорогою, було б набагато дорожче – в часі і репутації компанії, так і в грошовому виразі – на доводиться мати справу з нещасним випадком або позов в той час як незастрахованих.

Один з видів страхування, які, як правило, обов’язковим є страхування цивільної відповідальності. Це ключова частина страхового захисту необхідні будь-якого бізнесу, оскільки вона захищає від заяв, зроблених в результаті нещасних випадків і проблем, пов’язаних із взаємодією компанії з громадськістю. Прикладами цього є, наприклад, якщо матеріал з будмайданчика падінь і пошкоджень у припаркованій поруч, або якщо член Громадської ковзає і падає під час візиту до приміщення належить і управляється компанією. Варіації цього, страхування професійної відповідальності та страхування відповідальності за якість продукції, захистити тих, хто надає послуги населенню (наприклад, юристів і бухгалтерів) і захищати від претензій на несправній продукції, що поставляється на громадських відповідно.

Ще один вид страхування, який є обов’язковим у багатьох країнах є страхування відповідальності роботодавців, які відшкодовує бізнесу від претензій з боку співробітників. Без такого страхування, бізнес буде вразливою для претензій у зв’язку з аваріями, заявляли про дискримінацію, конструктивного звільнення і безліч інших скарг працівника. Хоча може бути виключення з обов’язкової необхідності для цього страхування (наприклад, державні відомства і сімейного бізнесу, де всі співробітники мають відношення до власника), в цілому він є обов’язковим для всіх підприємств, які не є індивідуальними підприємцями.

Крім обов’язкового страхування, є багато інших видів страхування, що доцільно для підприємств, щоб купити. Найбільш поширені типи включають в себе двигуни, медичне страхування та страхування будівель, але є деякі типи, які є специфічними для певних галузей промисловості. Страховий захист торговців, наприклад, охоплює трейдерів, що використовують інструменти та обладнання в ході свого бізнесу, в той час як друк компанії, кур’єри і будівельних фірм є лише деякі з типів компаній, які мають страховий спеціально для них. Всі спеціалізовані підприємства повинні досліджувати, якщо є страховка, яка відповідає їх конкретним потребам.