страхування некомерційної організації право

Некомерційні і не для організацій = прибуток завжди була активна частина американського суспільства, вербування добровольців у різних заходах, таких як спорт, благодійність, програми наставництва і багато інших. Але оскільки такі організації тісно пов’язані з обслуговують населення, вони зазвичай стикаються з більш високими ризиками в порівнянні з типовими на прибуток організацій. Тому отримання такої організації застрахованим є важливим аспектом його успіху. На щастя, існують стимули для некомерційних організацій з питань страхування у федеральному законодавстві, і це може бути дуже хороша стимуляція покриття вашої некомерційної організації з правом ступеня.

Як і будь-яка інша організація, некомерційна організація повинна здійснювати комерційні страхування цивільної відповідальності для покриття претензій через збитку третім особам або травми. Там немає шляху навколо нього збирається. Проте, кількість освітлення може значно відрізнятися. Стандарт $ 1 млн, так як такі суми покриття буде достатньо, щоб заплатити за 95% позовів некомерційної може зіткнутися.

Інший аспект страхування для некомерційної організації є автострахування. Добровольці часто використовують свої автомобілі або організація може мати кілька автомобілів на своїх власних. Наймані або орендованих транспортних засобів, як правило, покриті бізнесу страхування відповідальності. Це покриє будь-якої відповідальності, яка виникає внаслідок нещасних випадків, заподіяну автотранспортними засобами організація не власних (орендованих транспортних засобів або транспортних засобів волонтерів). Однак, якщо організація має свої власні транспортні засоби слід придбати комерційну політику страхування автомобілів. Маючи індивідуальні поліси автострахування Важливо, однак вони не допоможуть багато, якщо волонтер або організації виконавчої працює автомобіль належить некомерційної під час аварії.

Якщо організація володіє або орендує будь-яке майно, воно повинно також включати майно, охоплення в рамках своєї політики страхового бізнесу. Однак, ви повинні побачити, що різні компанії здійснюють відповідно до цієї охоплення, так як різниця може бути істотною від одного провайдера до іншого. Деякі політики обмежити це покриття тільки в будівлю і перебувають у власності або орендованих організацій. У той час як інші постачальники також включати в себе вміст, такі як файли, комп’ютери, обладнання та інші значущі об’єкти на цей тип покриття, а також. І ви безумовно хочете мати останній тип постачальника для вашої некомерційної організації, так як зміст часто занадто важливі для організації, щоб вони розкриті.

Тип страхового покриття, що управління в некомерційних організаціях як правило, беруть до уваги директорів і посадових осіб страхування. Цей вид бізнесу страхування захищає менеджментом і ключовими співробітниками від претензій третіх осіб. Проблема з некомерційними організаціями, в тому, що менеджери там кінцем, щоб вважати, що ніхто ніколи не буде подавати позов проти них у зв’язку з видом діяльності, які вони проводять. Однак, вони не захищені від судових позовів і багатьох некомерційних менеджерів стикалися істотні рахунки суду без покриття. Звичайно, некомерційна організація, має менше шансів зіткнутися з юридичними дії, якщо в порівнянні з типовими бізнесу, однак люди як і раніше мають право зробити це, і деякі з них можуть здійснювати свої права, якщо вони вважають, що ваша організація зробила їм шкоди.

Це дуже важливо для некомерційної організації проконсультуватися зі страховим експертом і аналізувати свою діяльність для того, щоб отримати право види та обсяги страхового покриття. Через виду діяльності, така організація може зіткнутися з різними ризиками, від тих, типові особи компанії бізнесу, але це не означає, що страховий поліс не обов’язковий. Навпаки, ви, можливо, буде потрібно організація спеціальних видів страхування тому переконайтеся, щоб отримати його покрита належним чином.