страхування на випадок інвалідності з різними покриттями політики

Ніхто не знає, що в майбутньому може провести. Сьогодні здоровим і працює, завтра хвороба вразила. Якщо ви були б у фінансовий крах, якщо ви захворіли ви повинні розглянути можливість проведення страхування на випадок інвалідності. Це надійне вкладення!

Концепція інвалідності є основним. Якщо ви захворієте або взяти захворів і не в змозі заробляти на життя в своїй області, ваша політика буде платити вам частину ваших брутто-зарплати. Частина оплачується може варіюватися від 45% аж до 100% охоплення. Ці гроші, як правило, оподатковується. Оскільки політики страхування на випадок інвалідності може змінюватися так сильно важливо, що ви розумієте, точного охоплення ви отримуєте.

Крім того, важливо, щоб навколо магазину, щоб переконатися, що ви отримуєте найкраще співвідношення ціни і якості. Там немає кращого способу зробити це, то онлайн. Є багато сайтів, що пропонують страхування страхування на випадок інвалідності, щоб ви могли швидко порівняти охоплення і темпи.

Не робіть помилку, покупка політики, тому що це найдешевші на ринку. Ви могли б викидати ваші гроші. Якщо ціна знаходиться вихід з лінії з промисловістю то ймовірність того, дрібний шрифт так погано вони, ймовірно, рідко насправді платити на їх політику.

Переконайтеся в тому, щоб прочитати всі дрібним шрифтом. Політика, яка надає безліч улови не має ніякої цінності для вас. Ми всі бачили їх – ви повинні бути х і у піти не так і у повинно відбутися протягом 5 днів х, і … ну, ви отримаєте картину. Не витрачайте гроші на ці види політики.

Є деякі політичні терміни, які ви повинні бути знайомі з. Знаючи мову буде легше вибрати правильну.

Власні окупації страхування на випадок інвалідності на сьогоднішній день є найбільш повним політику на ринку. Цей тип політики платить вам, якщо ви не в змозі працювати в якості ви працювали під час інвалідності. Так що якщо ви були теслею, коли ви були виведені з ладу, і ви більше не можете бути теслею вони будуть платити. І якщо в майбутньому ви станете продавцем вони все одно будуть платити, тому що ви не працюєте в оригінальній торгівлі.

Люди не хочуть бути домосідів тільки тому, що вони стали інвалідами. Вони не просто хочуть сидіти склавши руки і намалювати Допомога по інвалідності. Більшість людей будуть намагатися повернутися в деякий тип роботи, якщо взагалі можливо. Це добре для їх самоповаги! Власної окупаційної політики є єдиною охоплення, який буде і надалі приділяти вашої інвалідності тих пір, поки ви не повернетеся до вихідного окупації.

Страхування заміщення доходу є найбільш поширеною формою інвалідності. Він буде платити вам за ваші втрати у заробітній платі, якщо ви стали інвалідом і не в змозі працювати у вашій професії, і ви не займалися інше заняття. Відповідно до цієї політики, якщо ви йдете на роботу в іншій області ви будете покарані.

Трудова покриття окупація є загальна політика для корпоративних охоплення групи. Це найгірша політика на ринку! У ньому говориться, він буде платити вам, якщо ви стали інвалідом і не в змозі працювати у вашій професії або який-небудь іншою діяльністю. Це потенційно означає, що ви могли пройти шлях від тесляра Подавати гамбургери на Венді.

Відвід період залежить від політики, як це тривалість часу політика залишається в силі. Переконайтеся, що ви прочитали і зрозуміли це дуже важливі елементи. Політику, яка не померти протягом 6 місяців не рекомендується. Ви можете бути фінансовий крах задовго до того, ви бачите Допомога по інвалідності.

Більшість з нас зіткнулися з фінансовими проблемами дуже швидко, якщо ми стали інвалідами. Ось чому так важливо проводити страхування на випадок інвалідності. Ви охоплені?