страхування на випадок інвалідності належна охорона, незважаючи на інвалідність

Це не дуже хороша річ, щоб стати хворий і не може з’явитися на роботу протягом тривалого періоду. Бути хворим і відсутня протягом декількох днів достатньо погано, але змушені в ліжку на невизначений термін через інвалідності може бути дуже засмучує ситуація.

Крім нудьги і болю, що не може пересуватися, те, що робить ваша ситуація більш жахливого, ніж будь-коли є той факт, що ви не платили за час, витрачений необхідності будуть змушені у вашому ліжку. Якщо ви є годувальником своєї сім’ї, то це не тільки руйнівні для вас, але ваша сім’я потрапляє в скрутне становище, теж.

Відключена, стає не в змозі рухатися самостійно, повністю, стають залежними від своєї сім’ї на самих основних завдань вже переважна концепцій для вас, не кажучи вже споглядання ваше майбутнє фінансове становище.

Найголовніше, якщо ви витратили все своє життя економлячи адекватним для вашого виходу на пенсію, то питання домінуючих на ваш розум, як продовжити свої заощадження тепер, коли ви потребуєте цих самих. Інший ваші неприємні побоювання, що так як ви не можете продовжувати працювати, то як же ваші пенсійні заощадження тривати?

Ці питання і побоювання можна було б легко відповісти і полегшені мають страхування на випадок інвалідності. Багато хто має свій автомобіль, будинок та інші важливі речі застраховані, але лише деякі розуміють значення того, щоб бути застрахований від тих часів, коли відсутність доходу зі своїх робочих місць буде відбуватися.

В даний час 80% і більше американські робітники не мають захисту від того, якої страхування на випадок інвалідності. Тим часом, згідно з останнім опитуванням на викупу, близько 50% через втрати домовласників працездатності та отримання доходу. Зондування глибокої з питання бути без роботи, більшість з них постраждали в результаті тривалого медичних проблем, що викликають їх нездатність до роботи.

Багато співробітників потраплять в чужі припущення, що, коли вони хворіють, нормальні допомоги по хвороби часу буде досить, щоб покрити свої втрати доходу на деякий час.

Однак, як тільки хвороба тягнеться до повної і навіть тижнів, місяців, тобто, коли починаються проблеми. Коли вони вже Закінчилися допустимі лікарняний, навіть соціальну допомогу по інвалідності не може компенсувати втрати у заробітній платі. Більше того, не всі, призначене для соціального захисту інвалідів стверджує, якомога швидше. Є такі питання, як права, які повинні бути hurdled поки не отримує на отримання посібників.

Страхування по інвалідності є дуже впевнений мережа безпеки для тривалої хвороби, яке межує з частковою або повною інвалідності. Це вид страхування призначений для заміни деякий відсоток доходу Ви втратили після страждає від нездатності працювати протягом тривалого терміну через хвороби або інвалідності.
Якщо ваш роботодавець пропонує деякі пакети пільг і просить про ваші уподобання, виборі інвалідності, страхових виплат може бути дуже мудрим вибором. Було б до вас, чи варто вибирати короткострокові або довгострокові страхування на випадок інвалідності.

Переконавшись, що ви накопичили на чорний день б’є застрягли без нічого взагалі.