страхування на випадок інвалідності онлайн

що страхування на випадок інвалідності?
“Соціальне забезпечення безпеки і додатковими програмами: Доходи інвалідності є найбільшими з декількох федеральних програм, які надають допомогу людям з обмеженими можливостями. У той час як ці дві програми багато в чому відрізняються, обидва перебувають у віданні Управління соціального забезпечення і тільки особи, які мають інвалідність і відповідають медичним критеріям, можуть претендувати на пільги в рамках кожної з програм. ”
– Соціальний безпеки веб-сайту, червень 2006

Відділення Соціального забезпечення захочуть перевірити вашу медичну історію, щоб переконатися, ви маєте право на допомогу з інвалідності. Відділення Соціального забезпечення є одним із способів, щоб отримати допомогу по інвалідності, але в більшості випадків ці вигоди не буде достатньо суттєвим для сімей.

Страхування по інвалідності може бути отримана через будь-яку кількість страхових компаній. У випадку, якщо ви інвалід, цей вид страхування буде служити в якості фінансового захисту. Ви будете отримувати відсоток від валового доходу від вашої інвалідності страхового поліса, дохід, який забезпечить вашу власну фінансову безпеку.

Вам не доведеться пройти через місцеве відділення Соціального забезпечення, щоб придбати поліс страхування на випадок інвалідності, ні на отримання вигоди від цієї політики. Соціальна програма по інвалідності не пов’язана з будь-якої політики страхування на випадок інвалідності, що ви берете.

“Індивідуальне страхування інвалідності дійсно основної концепції. Це страховий продукт, призначений для заміни десь від 45-60% від вашого загального доходу на безмитної основі повинна хвороба або хвороба заважає вам заробляти дохід у вашій професії. Кожна політика страхування на випадок інвалідності від кожної страхової компанії дуже різні, це не просто продукт для покупки для найбільш конкурентоспроможні ставки. Щоб купити найдешевший страховий політики щодо інвалідів на ринку, це викинути гроші на вітер. Шанси отримати виплачується щомісячна допомога по дешевих контракту може бути значно нижче, ніж отримання вигоди від якості контракт “.
– Про страхування на випадок інвалідності веб-сайту, червень 2006

типи страхування з непрацездатності
Більшість людей знайомі з двома типами страхування з непрацездатності: короткострокові інвалідності та тривалої непрацездатності. Короткострокове страхування на випадок інвалідності включений як частина пакету переваг з різними роботодавцями, і зазвичай забезпечує дохід на початку інвалідності. Короткострокове страхування на випадок інвалідності в цілому забезпечує покриття протягом декількох тижнів, і не перевищує два роки.

Довгостроковою інвалідності, проте, може тривати протягом декількох років. Ці типи політики, можуть бути включені в якості частини зайнятості, в соціальний пакет, але багато купують ці політики страхування на випадок інвалідності в індивідуальному порядку.

Наскільки страхування на випадок інвалідності йде, проте, є ще політика, щоб дізнатися про. Один з видів страхування на випадок інвалідності є власна занять страхування на випадок інвалідності. Визначення цієї політики свідчить:

“Нездатність виконувати матеріальні і суттєві обов’язки вашої основною діяльністю, страхова компанія розглядатиме ваше заняття це окупація ви займаєтеся в цей час ви стали інвалідами, вони платитимуть претензії, навіть якщо ви працюєте в деяких інших якості “.

Інший вид страхування на випадок інвалідності є страхування заміщення доходу. Це дуже популярний вид страхування на випадок інвалідності, і більшість страхових агентів знайомі з цією політикою. Мова цього виду страхування на випадок інвалідності говорить:

“Через хворобу або травми ви не в змозі виконати істотну матеріальну та обов’язки вашої професії, і не займаються якою іншою діяльністю.”

Загальні виплати співробітникам у пакетах, трудова Покриття занять є ще одним популярним формою інвалідності страхування. Мова тут сформульовані дуже ретельно:

“Через хворобу або травми ви не в змозі виконати матеріалу і суттєві обов’язки або ваша професія чи будь-якої професії, для яких ви виявиться обгрунтовано кваліфіковані освіти, професійної підготовки або досвіду.”