страхування на випадок інвалідності, що вам потрібно знати

Є кілька видів страхування на випадок інвалідності. Серед них індивідуальний прибутковий інвалідності. Інвалідність іпотеки і кредитних інвалідності. Якщо ви думаєте, ви не можете дозволити собі страхування на випадок інвалідності або що ви не могли б дійсно це потрібно … ця стаття для вас!

Чи знаєте ви, що у вас більше шансів на отримання допомоги по інвалідності, ніж отримувати вигоди від смерті поліс страхування життя? Тим не менш, багато людей вважають за краще страхувати своє “життя”, але забудьте застрахувати їх засобів до існування. “Дослідження показують, що 20-річний працівник має 3-в-10 шансів стати інвалідами до досягнення пенсійного віку.” (SSA публікація № 05-10029: www.ssa.gov / dibplan / index.htm). Ваша здатність працювати може бути ваш найбільший актив все ж це одна з найменш захищений деякими.

Уявіть собі, якщо ви втратили роботу і більше не може приносити дохід. Подумайте про те, скільки часу буде потрібно, щоб вичерпати Ваші “надзвичайні заощадження” відносно того, скільки часу Вам знадобилося, щоб створити цю заначку … Якщо у вас навіть є його взагалі. Багато людей втрачаєте все і в кінцевому підсумку стверджуючи банкрутства у зв’язку з інвалідністю. На щастя, це не повинно бути діла. Страхування по інвалідності дозволяє допустимо покласти план на місце для несподіваного.

Індивідуальний прибутковий інвалідності призначений для заміни 45-60% від вашого податок на валовий дохід безкоштовно. Інвалідність визначається як нездатність виконувати обов’язки вашої нинішньої роботи. Це покриття забезпечує Якщо ви відключені через аварію урод або через хворобу, такі як рак або хвороби серця. Є кілька особливостей, які ви хочете, щоб переконатися, що ваша політика передбачає. Ви хочете, щоб переконатися, що політика охоплює, якщо ви не можете працювати у вашій поточної окупації і не тільки в будь-якій професії. Важливо також, щоб переконатися, що політика “гарантований поновлюваних” Таким чином, страховик не може ваша скасувати політику тих пір, поки ви підтримуєте премій. Більшість з них оплачується у віці 65 років. Крім цього, ви хочете, щоб розглянути “період ліквідації” це кількість часу, ви повинні бути відключені через травму або хворобу, перш ніж політики ногами дюйма Цей період може зазвичай знаходиться в діапазоні від 30 днів до 6 місяців. Важливий факт слід звернути увагу на період ліквідації є ключовим фактором у визначенні премії. Чим коротше період ліквідації дорожче політики. Іншим основним фактором, що впливає на ціну вашого “професійного класу”, тобто типу роботу ви були пов’язані з статистична ймовірність того, що ви будете підтримувати травму, яка не дозволить вам виконання цієї конкретної професії.

Є й інші гонщики, щоб розглянути, а таких, як соціальна вершника безпеки і вартості життя Регулювання Rider (кола). Згідно USA.GOV, «Інвалідність» у системі соціального страхування заснована на вашу нездатність до роботи. Ми вважаємо вас відключений за соціальними правилами безпеки, якщо

Ви не можете зробити роботу, яку ви робили раніше;

Ми вирішили, що ви не можете налаштувати на іншу роботу через стан вашого здоров’я (и), а також

Ваша інвалідності триває або, як очікується, триватиме, принаймні, один рік або призвести до смерті. ”

Вершник COLA передбачає збільшення посібників щорічно для того, щоб йти в ногу з інфляцією. Це покриття має вирішальне значення з точки зору довгострокової інвалідності.

Іпотечне інвалідності призначена для оплати суми іпотеки в разі інвалідності. Все більше людей стягнення на свої будинки щороку у зв’язку з інвалідністю, ніж будь-який іншої причини.

Кредитна інвалідності можна придбати під час транспортного засобу кредиту за копійки в день, щоб гарантувати, що навіть якщо ви стали інвалідом він буде оплатити залишок на вашій заборгованості по кредиту.

Тепер, коли ви знаєте про ймовірність того, що ви могли б стати інвалідом вжити заходів і викликати агента сьогодні, щоб обговорити, як ви можете правильно забезпечити ваш найбільший джерело доходу … вашої здатності працювати!