страхування молодих водіїв

Ми жартуємо про лемінгів. Бідні маленькі гризуни, які повинні убити себе, стрибнувши з обриву раз на рік. Це у всьому винні Walt Disney хто підробив сцен у сімей з дітьми документальний фільм називається Біла пустеля. Якщо Міккі Маус говорить лемінгів покінчити з собою, це має бути правдою. Ну, хороша новина для лемінгів, це все міф. Всі вони можуть перестати турбуватися, як міграція сезону рушає знову на початку наступного року. Те ж хороша новина не може, однак, бути приділена батькам. Рік за роком, близько 8000 молодих водіїв у віці від 24 убити себе керування автомобілем у нетверезому або повний наркотиків. Коли поліція постукає у двері батьків, зазвичай погані новини. Про 50 000 молодих водіїв серйозно поранені щороку, а ще 85 000 йдуть поранені. Це не вина поліції. Вони докладають усіх зусиль з обмеженими ресурсами, але вони не можуть бути скрізь. У більшості випадків, все, що вони можуть зробити, це взяти на себе відповідальність і поромних органів до стаціонару або морг.

Однак ви хочете підійти до цього, є одна незаперечна істина. Поведінка молодих не впливає на кількість поліцейських на патрулювання. Рівним чином, дані показують, немає ніяких кращих результатів, коли держави встановлювати комендантську годину підлітків водіїв, або там, де окремі університети і коледжі обмежити кількість алкоголю на офіційних заходах. Молоді водії послідовно ігнорувати хороший рада щодо вживання алкоголю за кермом. Все, що відбувається, коли поліція не зловити п’яного водія в тому, що його або її вулиці креди йде вгору. Вони не піклуються Чи закон карає їх. Якщо страхові компанії збільшити премії і батьки не платитимуть, підлітки просто їхати незастрахованих. Вони думають, що це їх право керувати незалежно.

Це створює два неприємних результатів. Де батьки відчувають відповідальність і платити високі страхові внески для їх водіїв підлітка, це ставить сімейні бюджети під напругою. Безробіття як і раніше великою загрозою. Викупу ставки продовжують зростати. Так що платити ці внески часто зіпсуються стосунки. По-друге, ризик інших водіїв удару страховки або застраховано недостатньо підлітків швидко зростає. Коли ці старі драйвера отримати їх страхування автомобіля котирування для незастрахованих / недострахуватися кришку, вони знаходять погані новини. Оскільки ризик нещасних випадків зростає, так що премії для всіх.

Здається, підлітки вийшли з-під контролю, і ніхто не має право змінити ставлення. Єдиний шанс полягає у використанні цін закликати до змін у поведінці. Якщо премії кожному піднятися в результаті цієї бійні на дорогах, це ще не політичний тиск на те, щоб бути зроблено. Якщо це означає закриття барів і клубів, де вживання алкоголю неповнолітніми, дозволений або п’яні підлітки допускаються залишити і отримати в своїх автомобілях, це невелика плата. Якщо ми хочемо побачити дешевого автомобіля знову в нашому житті, ми повинні отримати до в’язниці агресивних підлітків, які їздять у стані алкогольного сп’яніння. Тільки тоді, коли є реальна ціна за водіння буде змінити поведінку і зробити життя безпечніше для всіх інших.