страхування майна Великобританії – скільки застрахувати свою будівлю

Одна з найбільших проблем, пов’язаних з страхування побутові будівлі відноситься до страхової суми, це реальна цифра або суми, яка вказана на вашому графіку страхування і являє собою максимальну суму, що страхова компанія буде виплачувати у випадку претензії. Тим не менш, багато людей мають проблеми в розрахунку їх страхова сума і є багато плутанини стосуються того, що сума до штату.

Основним напрямком плутанина ставиться до відносин між ринковою вартістю майна і відновлення або відновлення вартості, в основному немає жодного. Ринкова вартість майна бере до уваги такі фактори, як майнові вік, місце проживання, бажаності і т.д. в той час як відновлення вартості заснована виключно на кількість грошей, необхідних для відновлення майна, якщо вона згоріла дотла наприклад.

Відновлення вартості часто набагато нижче, ніж ринкова вартість майна, зокрема, якщо майно знаходиться в дуже дорогому районі, таких як Лондон. Багато людей не люблять страхування на меншу суму, як часто різниця величезний і вони відчувають себе незручно у зв’язку з перспективою, що не мають правильної страхової суми. Є кілька способів, які ви можете приїхати на ваше будинок страхової суми: –

1) Якщо у вас є іпотека на майно, розрахунок реальної вартості відновлення може бути академічним, кредитор буде обстеження приміщень та їх землеміра консультуватиме страхову суму потрібно. Часто кредитори будуть просити страхової суми, яка вище, що фактична вартість відновлення, але оскільки вони є кредитними грошима і хочете захистити свої інвестиції, вам доведеться прийняти суму, яку вони просять.

2) Якщо у вас немає іпотечного кредиту, ви можете вибрати свій власний страхової суми досить точно, відвідавши Асоціація британських страховиків сайту і використання їх відновлення калькулятора. Це дуже простий процес, але ви повинні будете взяти вимірювань.

3) Ви можете доручити інспектор, щоб провести обстеження для Вашого приміщення, повідомити, що ви тільки хочете встановити фігуру відновлення вартості майна. Якщо у вас виникли дослідження, проведеного в усякому разі, запитаєте, що це має включати суму витрат на відновлення.

Коли ви прибули в пункт будинку страхової суми і збираєтеся купити ваш будинок страховий поліс, переконайтеся, що ви вибираєте страховика, який надасть вам індексованих пов’язана політики. Це допоможе захистити вас від неповного як ваша страхова сума буде пов’язана з вартістю інфляції.

Слід пам’ятати, однак, що навіть з політикою, прив’язані до індексів, ви не гарантовані мати правильний страхової суми з року в рік, якщо ви зробите поліпшення майна, таких як пластикові вікна, розширення або навіть зимовий сад, ви повинні зробити Регулювання вам страхову суму, щоб переконатися, що він залишається до теперішнього часу.

Проблеми, пов’язані з правильною страхової суми їх подальшого зростання, якщо ви Будівля незвичайного в дизайні або є пам’яткою архітектури. Ці види майна, потребують особливої ​​уваги особливо коли деякі будівельні технології були використані і за законом ви зобов’язані відновити будівлю в аа подібне, якщо не точно моди.