страхування критичних захворювань і її еволюція в Канаді

Критичні страхування хвороби був трохи повільним, щоб бути відомим в Канаді. Точніше, це займало близько п’яти років. Тим не менше, життя канадської промисловості вважає, що страхування критичних захворювань може прийняти аналогічні тенденції, де вона була успішною, наприклад Великобританії. Справді, підвищення в критичних продажів хворобу можна очікувати, що відбувається в найближчим часом.

На відміну від Великобританії, де, ймовірно, найбільш важливим продажів хвороби приходять від прямого Сил продажів (DSF), в Канаді, збут швидше за все, із силових полів агентства. Агентство сили поля може складатися з брокерів, партнерів та агентів. Група критичних захворювань або роботодавця спонсорські критичного захворювання можуть стати ще більш популярним, ніж окремі критичні захворювання в Канаді. Деякі критичні продажів хвороби, можливо, також виконана за допомогою робочого місця маркетингу. , Як канадці стали зручніше для страхування критичних захворювань, компанії вважають, що продажі можуть бути якимось чином проводиться прямою відповіддю програм у майбутньому. Крім того, Інтернет може бути використана для цільових потенційних клієнтів, як Канадська промислова почав, щоб стати зрілим.

За даними Munich Re, 2000, там не було конкретного ринку для критичних продажів хвороби в Канаді. Політика власників може варіюватися від мала до велика, чоловіки з жінками та власників малого бізнесу професіоналам. Проте, напрямок було відзначено. Люди, які заробляють більше грошей, як правило, купують критичних охоплює хвороба, ніж ті, хто заробляє менше. Причиною може бути те, що критичні політику хвороба може бути досить дорогим. Висока ціна на критичне охоплює хвороба може бути тому, що політика може означати життя. Крім того, жінки були записані купити найбільш важливих захворювань політику, ніж страхування життя політика також відомий як життя політику. Це може підвести до 30 до 40 відсотків жінок, які можуть володіти критичним політики хвороби. Один факт, що могло б пояснити це може бути, що багато власників бізнесу в Канаді може бути жінками.

Більше того, коли критичні захворювання була вперше введена, це був окремий план. Поступово він був об’єднаний з інвалідністю та страхування життя. Насправді, страховики можуть дати новий погляд на дизайн обкладинки критичні політику хвороба. Це може прагнути до забезпечення більшої вигоди для потенційних клієнтів. Вони вибрали для прискорення смерті благо життя політика після постановки діагнозу критичного захворювання. Інші компанії також може бути вибір, щоб дати обмежене критичного висвітлення хвороби гарантованим в питанні. Крім того, повернення Premium (ROP) була інша тактика, використовувана страховиків у Канаді. Маючи це на критичному політики хвороби означало конкуренцію з іншими компаніями, як вона, ймовірно, являє собою перевагу.

Деякі компанії були ROP автоматично інтегрується в своїй політиці, як вершник вигоди. З іншого боку, інші компанії не повертаються страхові внески, якщо страхувальник залишилися в доброму здоров’ї до кінця політику. Інші фірми, якщо їх клієнти з ROP на користь закінчення якого повертаються страхові внески на припинення критичних полісу. Деякі люди розглядають цей варіант як оману, оскільки компанії можуть бути насправді заохочення їх страхувальникам припинити свою політику передчасно.

Прийняття страхування критичних захворювань з деяким запізненням, які будуть прийняті в Канаді. Але, як збільшення обізнаності серед людей, це може в кінцевому підсумку стає так популярний, як у Великобританії.