страхування критичних захворювань – ще одна афера

Якщо у вас немає істотної економії, навіть у Великобританії, зв’язавшись серйозного захворювання, такі як рак, може бути дуже дорогим справою. Насамперед, не тільки ви повинні розглянути, як договорів на надання таких критичних захворювань вплине на ваші заощадження в будь-яких медичних рахунків допомогу, але ви також повинні враховувати, що вам може і не бути в змозі заробити будь-який дохід, щоб покрити Вас день у день витратами. В результаті, переконавшись, що ви берете страхування критичних захворювань цілком може бути одним з найбільш мудрих і проникливих фінансових рішень, які ви робите.

що страхування критичних захворювань?

Коротше кажучи, критично страхування хвороба дуже схожа на будь-який інший страховий поліс ви берете. Тут, однак, ваші премії підуть на гарантії того, що ви не укладаєте договір критичних захворювань. У випадку, якщо ви укладаєте договір критичних захворювань, ваш Великобританії страхова компанія буде платити вам неоподатковуваних одноразова, щоб допомогти вам покриття день у день, вартість того, щоб жити з вашим новим медичними показаннями.

Чи є якісь обмеження з страхування критичних захворювань?

Так, це важливо, що ви дивитеся на список критичних захворювань, що ваш страховий поліс покриває, так як це буде єдина хвороба, при яких ця політика буде виплата. Іншими словами, провайдер Великобританії страхування не буде платити-вихід на політику просто тому, що у вас є довідка від лікаря, що у вас є критичні захворювання, він повинен бути одним з призначених критичних захворювань.

Більше того, якщо, на думку постачальника страхових Великобританії, щоб бути високого ризику – наприклад, якщо ви курите, – то цілком ймовірно, що або ви не зможете отримати страхування критичних захворювань, або ваш страхової премії буде значно вище, , ніж якби це було не так. Важливо відзначити, що ви повинні розкривати чи ні у вас є будь-які існуючі умови, і в цьому випадку це, швидше за все, не включаються, і чи дійсно ваша сім’я має історію хвороби, викладених у політиці, і в цьому випадку це, ймовірно, вплинути на вашу сплати страхових внесків.

Як я буду платити?

Як вже згадувалося, з критично страхування хвороби вашої страхової андеррайтер Великобританії будуть платити вам з одноразової суми оподатковуються тільки ви контрактом одного з критичних захворювань, вказаним у полісі. Заплативши з одноразової суми, ваші відносини з постачальника страхових Великобританії прийде до кінця. Іншими словами, ви не будете мати постійні стосунки з страхова компанія платить вам проміжних платежів.

чи варто мати страхування критичних захворювань?

Питання про те, є чи нема ніякої цінності в вас, маючи страхування критичних захворювань буде в значній мірі залежно від вашого віку, витрати, і дійсно у вас є інші страхування. По суті, страхування критичних захворювань займає площу, для яких інші види страхування можуть бути отримані. Проте, на відміну від інших видів страхування, це дуже конкретний страховий поліс виплати для дуже конкретної мети. Тим не менш, є сильний аргумент, що ви ніколи не можете дійсно занадто багато страхування та номери, здавалося б показуючи, що все більше і більше з нас договірних критичних захворювань, як ми ростемо, як старіння населення, цей вид страхування Великобританії завжди корисно.