страхування критичних захворювань у Великобританії

Ви ніколи не турбуватися про те, як ваші близькі впораються, якщо ви були серйозно хворі або пішов один день? Це неприємна думка, але щось дуже важливо, щоб думати. Що ви знаєте, є багато хороших друзів і надійних членів сім’ї, які будуть піклуватися про них під час їх смутні часи, але як щодо фінансово? Що про дорогі лікарняних рахунків і лікування рахунок? Як ви знаєте, як довго ви будете перебувати в критичному стані? Ці речі все, щоб думали про і запобіжні заходи можуть бути зроблені для фінансово захистити свою родину, коли вони потребують цього найбільше. Критичні захворювання є податком одноразові грошей, ваша сім’я може скористатися, якщо ви серйозно захворіти. Критичні захворювання відноситься до умов, таких як рак, інфаркт, критичних захворювань, аортокоронарного шунтування, ниркова недостатність, розсіяний склероз, інсульт, великі трансплантації органів і постійні серйозної травми.

Ви повинні будете перевірити, зі страховою компанією, який тип умови, тому що вони охоплюють кожну критичну політику страхування хвороби відрізняється. Деякі медичні умови з політикою, що не охоплюються. Деякі з захворювань, які не відносяться до політики включати певні типи пухлин, стенокардія, неінвазивний рак шкіри, лімфома, саркома Капоші, і ВІЛ. Підвищення фінансової необхідності у важкі часи, тому важливо, щоб планувати і готуватися до труднощів у вашому житті, дивлячись у критичних захворювань страхових полісів, які будуть покрити ваші потреби. Критичні охоплює хвороба може бути отримана фізичними особами у віці від 17 до 70 років. Є політики, які протягом певного періоду часу або ви також можете підписатися політики, які дійсні протягом життя. Критичні претензії страхування хвороби, як правило, здійснюється тільки через 3 місяці після політики був підписаний.

Судово-медична експертиза зазвичай має бути зроблено, перш ніж підписати страховий поліс для критичних захворювань. Після того, страховики є впевненість, що у вас є чисте карантинне свідоцтво, вони будуть приймати вас за те, підпадають під критичним полісу. Вони також повинні вивчити ваш анамнез та сімейної історії, щоб визначити, які захворювання можуть бути охоплені. Вам доведеться платити більш високі страхові внески, якщо ви курите. Зловживання наркотиками, самогубств, завданих травм і злочинну поведінку не підпадатиме під ваші критичні страховий поліс хвороба.

Дешеве політики ймовірно охоплюють лише кількох захворюваннями. Чим дорожче політики будуть охоплювати все від А до Z, тому страховики отримати задоволення при справлянні плати високих премій. Краще за все дотримуватися страховий поліс, який покриває середніх спектр захворювань і деякі важливі серйозні умови. Ознайомитися з умовами та умовами, щоб повністю зрозуміти, що покриває, а що ні. Є політики, які можуть забезпечити дітей, якщо вони повинні бути госпіталізовані. Якщо у вас є діти, забезпечити свою сім’ю здійснюється в рамках політики за вашим вибором. Перевірте премії тенденції і переконатися, що вони є фіксованими і не збільшиться після декількох років. Спробуйте шукати критичних захворювань страхові плани, які забезпечують гарантовану премій. Отримати ключ документа функція від кожного з страховиків ви розслідування для порівняння одного політика з іншого і знайти той, який підходить вашому бюджету.