страхування критичних захворювань покупки онлайн.

Ви можете купити практично все, через інтернет у ці дні, і це, безумовно, відноситься і до страхування. Але процес покупки щось по телефону або через Інтернет означає, що ви не маєте перевагу мати людина перед вами, щоб пояснити щось у глибині, якщо ви не розумієте.

Інша справа, що, як все більше число людей починають, щоб почати купувати товари в Інтернеті, з’являються нові проблеми, які виникають – проблеми росту скажімо так, які тримають з’являється як все більше компаній почали пропонувати послуги через Інтернет в перший раз.

З комплексом страхових полісів, як страхування критичних захворювань, одним з видів страхування, де іноді люди не до кінця розуміють, що саме вони купують, це область, яка може стати проблемою.

Асоціація британських страховиків думає так чи інакше, тому організація і розвивається стандартам процесу отримання страхування по телефону або по інтернету за різні види медичних і захист політики, в тому числі для критичних захворювань.

Прес-секретар ABI, каже: “Тому що механіка трохи відрізняється, коли ви подаєте заяву на політику в інтернеті, ви повинні дивитися на цей процес трохи окремо, а це те, що ми робимо в даний момент. Це частина роботи, яка як і раніше триває, і це поліпшить процес подачі заявки для телефонного та інтернет-додатків. ”

Представник Абі пояснити, що це не точно, що були проблеми з людей, що купують поліси медичного страхування, як страхування критичних захворювань через інтернет і раніше, але завдяки новим стандартам, просто тільки визнати, що покупка фінансових продуктів через Інтернет означає, що фінансові компанії повинні змінити спосіб колекцію особистої інформації.

“Це більше, визнання того, що ми повинні перевести нової передової практики, яку ми ввели в дію на папері, щоб Інтернет і по телефону заявки. Методи збору інформації subtley інше “, сказав ABI.

Цей крок для поліпшення стандартів на купівлю медичних страхових полісів для речей, як критичні захворювання на лінії приходить після ABI в цьому році почав різні заходи, щоб зробити кроки щодо купівлі медичного політику простіше для споживачів, так і фінансових консультантів. Організація також оновлене керівництво спеціально для страхування критичних захворювань, пропонуючи керівні принципи про те, як збільшити різкість заявки. Весь ремонт особистого медичного страхування означає, керівні принципи поліпшення в листівках даючи рада на страхування критичних захворювань, видалення питань “тест пам’яті” як “ти був у лікаря в останні п’ять років? ‘І ясні попередження на заявки про наслідки, якщо ви не розкриває вже існуючі медичні умови. Зміни набрали після розмови з раком благодійних та інших організацій. Слід сподіватися, що керівництво зменшило б вірогідність того, що формула буде скоротилися нерозголошення вже існуючі медичні умови.

Представник ABI сказав: “Поставивши на місце те, що на нашу думку, більш високі стандарти ясності у формі заяви, ми, очевидно, хочуть застосовувати ці вищі стандарти для всіх форм андеррайтингу застосування”.

Роботи, що проводиться Асоціацією для інтернет-додатків як і раніше в стадії розробки. І до цих пір неясно, коли нові стандарти будуть звільнені. Але незалежно від терміну, він упевнений, що вони, безумовно, буде випущений найближчим часом.