страхування критичних захворювань. проблем для обережних клієнтів

Фінансових Послуг нещодавно провів огляд того, яким чином інформація та поради даються роздрібним клієнтам покупку фінансових продуктів. Один з продуктів, які вони вважають був продаж Критичні охоплює хвороба.

Критичні охоплює хвороба часто вивезені люди виймаючи іпотеки, як правило, в рамках середньострокової політики забезпечення. Він також може бути придбаний як окремий продукт. Ця політика буде виплачувати одноразову якщо позичальник стає важко захворів один із списку заданих хвороби, зазвичай раку, хвороб серця, інсульту і т.д., це допоможе з втратою заробітку у зв’язку з хворобою і загальні зміни способу життя які можуть бути результатом хвороби.

Фірм, що продають критичної хвороби покриття повинні відповідати певним стандартам, і, хоча їх виконання досить добре, опитування показало, що не може бути деяке поліпшення в дорогу, в якому вони могли б допомогти клієнту, щоб отримати краще уявлення про продукт.

FSA побували фірм і зайнятого таємничих покупців дивитися конкретно на те, як сумісність є розробка щодо процесів продажів при продажу критичних охоплює хвороба.

Кураторських візитів були виплачені 42 фірм. У той час як в основному це були фінансові та іпотечні консультанти, вони також включені банки, будівельні товариства і страховиків. Компанія маркетингових досліджень, Research International, проведеного 80 магазинів загадкою для 51 фірм в загальній складності, повідомити про те, що насправді відбувається.

Директор роздрібних фірм, Сара Уїлсон, сказав, що в той час як багато результати були позитивними, деякі проблеми були визначені. Були зроблені ініціативи для того, щоб боротися з ними. Справедливе поводження з клієнтами має першорядне значення, особливо щодо прийняття політичних заяв і документів більш зрозумілими. До цих пір ці зміни може виявитися досить корисним.

Критичні охоплює хвороба, проте, складним і деякі проблеми виникали в контексті фінансової просування схеми і загальної документації страхування. Клієнти іноді зазнають труднощів у розумінні саме те, що вони продаються. Тому важко для них, щоб оцінити, наскільки це правильна кришка для них, або виплата доходу захисту продукту був би більш відповідним.

Потреби клієнта повинні бути прийняті до уваги і не повинно бути ретельної оцінки типу захисту, які їм потрібні. Однак там, де було два або більше типів політики, вартість була іноді єдиний аспект враховується при рекомендувати найбільш підходящу. Інші фактори, можливо, залишилися за дужками, наприклад, умови покриттям або чи є інші продукти більше підходять для вимог конкретного клієнта.

Miss-продажу є ризиком, але більшість фірм взяли розумні заходи, щоб керувати цим. Там були знайдені, щоб бути хорошим навчальним програмам і на основі оцінки ризику контролю.

Як і у випадку з первинними продуктами виплати по іпотеці, клієнти мають час, щоб розглянути їх варіанти, перш ніж зробити рішення про купівлю кришку.

Результати опитування пропонують деякі гарантії того, що потреби клієнта знаходяться під захистом і будь-які зміни можуть бути реалізовані тільки пропонують зміни на краще.