страхування критичних захворювань подій і статистика

Стандартні одне життя з найвідоміших страхових компаній у Великобританії показала своїх доповідях за 2005 рік. Близько 82 відсотків критичних претензій хвороби, можливо, були успішно виплатив з 2005 року по Standard Life. Ці претензії можуть мати досягла в цілому близько 20 млн. GBP. У порівнянні з 2004 роком, тільки близько 80 відсотків критичних претензій хвороби могли бути сплачені.

Зростання критичних претензій хвороби може означати, що випадки недотримання розкриття або визначення політики збори може бути в кінцевому підсумку знижується. Тим не менш, в 2005 році, 18 відсотків критичних претензій хвороби могло б не влаштувати. З них 10 відсотків може бути пов’язано з політикою, що не відповідають визначень. Решта 2 відсотка, можливо, були в зв’язку з несплатою розкриття. Крім того, близько двох третин критичних претензій хвороби можливо, були зроблені щодо політики, які тривають в середньому протягом чотирьох з половиною років. Тревор Метьюз з Standard Life підтвердив, що перехід від 2004 була невеликою, але позитивно сприйняла кількість критичних захворювань виплачуються. Він також сказав, що Standard Life не відмовити й претензій без конкретної причини.

Крім того давайте подивимося на деякі статистичні дані, що стосуються глобальних критичних захворювань. Майже 1 з кожних 4-х чоловік може постраждати від серцевого нападу. Приблизно 8 з кожних 100 чоловік можуть заразитися хід поки 1 з кожних 3 людина може бути діагностований критичних захворювань, таких як рак. Як ми бачимо, ці цифри, то шанси захворіти на рак може бути вище, ніж інсульт. Але серцевого нападу також може бути другому випадку відповідальність за більшість критичних захворювань претензій у Великобританії. Крім того, згідно дослідження Framingham, близько 77 відсотків чоловіків у віці від 35-54 може вижити критичних захворювань, таких як серцевий напад. З іншого боку, 56 відсотків чоловіків тієї ж вікової групи можуть вижити протягом 10 років, а 47 відсотків також може вижити протягом 13 років. Виживаність критичних захворювань, як інфаркт, можливо, значно зросла. У 1950 році коефіцієнт виживаності, можливо, було 11 відсотків, у порівнянні з якою в даний час може бути близько 71 відсотків.

Крім того, близько 50 відсотків ракових хворих можна очікувати ще живі через 5 років після втручання або діагностики. Подальші результати показують, що близько 10 відсотків пацієнтів, які перенесли інсульт може оговтатися від цього критичного захворювання повністю. На жаль, інсульт може змусити когось бути відключена. Насправді близько 53 відсотків його жертв може зажадати залежність. У медичній промисловості поліпшуватися, більше життів можуть бути збережені в критичних умовах хвороби можуть бути виявлені набагато раніше. Таким чином, середня тривалість життя чоловіків в даний час може бути близько 78 років, тоді як для жінок значення може бути близько 83 років.

Спочатку, коли страхування критичних захворювань було розпочато, політика покрито близько п’яти критичних умовах хвороби. Це поступово змінюється на сім і, нарешті, до двадцяти в даний час. У 2003 році дев’ять захворювань, можливо, були покриті саме серцевий напад, інсульт, MS, ниркова недостатність, АКШ, інсульт, параліч, хвороба Паркінсона і рак. У 2003 році, страхування критичних захворювань, можливо, вже досяг успіху у Великобританії з більш ніж 1000000 політику продажів. Ще в 1992 році менше 200 000 політику можливо, були продані. Зрештою кількість збільшилася в 1999 році, поки не було реальне підвищення. Близько 783, 166 критичних захворювань політику, можливо, були продані представляють збільшення приблизно на 12,8 відсотка (694 263) порівняно з 1998 роком.

Критичні страхування хвороби можна очікувати трохи рости до 2008 року, оскільки все більше людей можуть відчувати потребу в захисті. Будь то, щоб захистити сім’ю або себе, страхування критичних захворювань може бути правильним вибором.