страхування критичних захворювань проти страхування життя

• Критичні страхування хвороби
Критичні страхування хвороби є одним з видів страхування призначений для нагородити оподатковується одноразові з діагностики критичних захворювань прийнятним для страхової компанії. Люди все більше усвідомлюють необхідність страхового захисту, що особливо важливо страхового покриття. Саме тому більшість людей в даний час шукають укриття від страхування критичних захворювань. Давайте подивимося деякі переваги, які критично охоплює хвороба може запропонувати.

Володіти кришку страхування, таких як страхування критичних захворювань може бути плюс для вас. Зазвичай критичних захворювань страхування охоплює сім основних захворювань саме: інсульт, рак, хвороби серця, розсіяний склероз, основні трансплантації органів і т.д. Якщо ви претендують на одне з перерахованих захворювань, ви можете мати право на отримання виплати оподатковуються. Те, як ви будете отже використовувати гроші, повністю залежить від вас. Це може бути до вашої власної вигоди, якщо ви використовуєте гроші з розумом.

Насправді, через вашого критичного захворювання та стану деяких фінансових труднощів може вирости у вашому домі. Виплата може, звичайно, дещо полегшити фінансову розбивку по врегулюванню деяких або частину своїх боргів. Ваші виплати іпотечного могли бути оброблені. Щоденні витрати можуть бути покриті, такі як оплата рахунків і придбання продуктів харчування. Ваші діти могли продовжити навчання, оскільки витрати будуть піклуватися про.

Крім того, при покупці страхування критичних захворювань більшість компаній пропонують вам вибір, щоб адаптувати зробити власну політику. Ви можете вирішити, скільки ви хочете покривати і як довго ви були б виймаючи політики. Спільний варіант рахунку також можуть надаватися, яка платить на хворобу будь-якого члена рахунок. Це може бути певна перевага, як ви могли б зробити деякі важливі заощадження. Тобто і люди не повинні платити окремі премії і все ще може отримати ті ж переваги, тільки від однієї політики.

Крім того, коли ви робите претензії, ваш страхування критичних захворювань може чекати близько трьох місяців до надання Вам виплати. Якщо по нещастю вам трапиться минуться, спадкоємцем ви вже зазначених, можуть отримати всі гроші, отже, має ступінь підтримки, навіть якщо вас немає поруч.

• Страхування життя
Крім того, щоб страхування критичних захворювань, страхування життя також присуджує виплату, але за різних обставин. Страхування життя зробить оплату тільки про смерть застрахованої особи. Страхування життя можна розглядати як довго витрат часу. Зазвичай вона може тривати протягом 25 років або більше. Це залежить від того, який тип політики ви виберете.

Існують два основних типи політики, що більшість людей шукають: термін страхування життя також називають рівнем термін страхування життя і постійних страхування життя. Термін страхування життя є, ймовірно, найпопулярнішою поліс страхування життя. Причина в тому, через його низьку вартість. Як випливає з назви вже описує, цей вид страхування триває тільки протягом короткого періоду часу. Це може бути п’ятнадцять років або менше, залежно від типу політики ви виберете.
Однією з переваг терміну страхування життя є те, що ви точно знаєте, коли політика буде припинити. Таким чином, у вас вже є уявлення про те, скільки ви збираєтеся інвестувати. Крім того, відносно низьку ціну на політика не може вплинути на ваш щомісячний бюджет так сприяє не може бути в тягар. Люди, які мають обмежений щомісячний дохід також могли б прийняти термінове страхування життя. Пам’ятайте, що якщо ви вирішили піти на комбіновану політику, наприклад, термін страхування життя з страхування критичних захворювань вашу премію значення оплати можуть бути порушені. Вони можуть також бути знижений або підвищений.

Постійна страхування життя є одним з видів страхування, які можуть тривати протягом дуже довгого часу. Ви могли взяти постійний поліс страхування життя, якщо ви хочете, щоб забезпечити максимальну кришки в майбутньому. Якщо вам пощастило перетнути всю політику в доброму здоров’ї, ви можете мати право на прибуток формування красивого суми виплачується вам як виживання вигоди. В іншому випадку на вашій смерті, ваш спадкоємець може отримати виплату схожа на термін страхування життя.

З постійним страхування життя ви отримуєте платити премію, яка може рости, як ви стаєте старше всупереч термін страхування життя, яка залишається постійною протягом усього строку. Таким чином, страхові внески, як правило, може бути вище, але ви можете, звичайно, отримати одноразову порівнянні з термін страхування життя. Після припинення дії або анулювання терміну поліса страхування життя ви можете втратити всі ваші вніс гроші.

Страховий захист може бути перевагою у вашому житті. Якщо ви любите свою сім’ю і хочуть забезпечити їх гарантії ви повинні бути жертвою критичних захворювань або смерті, страхування життя або страхування критичних захворювань може бути правильний вибір.