страхування критичних захворювань нерозголошення проблеми

Якщо ви знаходитесь в нещасної положення того, щоб подати позов на критичні страховий поліс хвороба, останнє, що ви хочете нечутливий клопоту і явно не співпраця з вашою страховою компанією. Але, за словами численних газетних статей, це саме те, що відбувається. Основна проблема в тому, що перш ніж вони будуть виплачувати, страховик завжди хочуть зробити вичерпні довідки про ваше минуле показник здоров’я. У той час як ви надали їм багато подібної інформації, коли ви спочатку претендував кришку, страховики тепер наполягають, що вся інформація є перевірені ще раз. І якщо в той час, ви сказали, що ви не курець, вони тепер хочуть це перевіряється лікарем.

Причини очевидні. Вони стикаються з великими претензіями, зазвичай шлях за £ 100,00, і вони хочуть бути впевнені, що ви сказали їм всю правду про своє здоров’я, коли ви вперше застосований. Це означає, що тепер ви стверджували, вони повзають по вашій медичної документації в найдрібніших подробицях перевірки того, що ви розкрито всі від вашої програми. Кожен маленький і, мабуть, незначна деталь будуть піддаватися ретельному аналізу. Проблема в тому, що їх пачок відповідність може бути цілком перекидання для вас.

Страховики захищати свої процедури кажуть, що вони повинні бути впевнені, що, коли вони прийняли бізнес, ви розкрили всю правду про фактори, що впливають на ваше здоров’я. Вони хочуть бути впевнені, що ви не обманював, опускаючи деяку інформацію для того, щоб обдурити компанію у видачі політики, коли вони в іншому випадку не могли б, або, щоб допомогти вам претендувати на більш низьку премію. У кожному разі, не розголошувати, як вони це називають, це шахрайство, а поважною причиною для них відмова вашої претензії. Він навіть не має значення, якщо інформація, яку ви в кінцевому рахунку, опущений не мав нічого спільного з хворобою, яка зумовили претензії. Страховики позиція така, що кожен шматок інформації, яку Ви надали, були використані, щоб виробити свій преміум і будь-яке бездіяльність впливає на розрахунок.

Страховики особливо недовірливі, якщо позов не надійшла протягом перших п’яти років політики. Будь-які претензії, що виникають у цей період класифікується як “раннє вимога” і страховиками особливо пильними по відношенню до страхувальників, які брали страхування критичних захворювань вже підозрюючи, що, що вони вже хворі.

Проблема в тому, що все це пильну увагу привертає дуже негативні відгуки в пресі. Якщо ви дуже хворі і проблемних, останнє, що ви хочете це багато “питань і свавільним сутички від вашої страхової компанії.

Там, безсумнівно, конфлікту тут. Якщо вони, щоб нейтралізувати негативні відгуки в пресі, страхові компанії повинні працювати набагато важче на пом’якшення процесі розслідування, і вони повинні підтримувати зв’язок набагато більш тісно з їх заявникам. Страховики повинні представити набагато м’якше центру на те, що самим сумним часом для їх заявників.

Всі ці несприятливі PR має два ефекти на критичному ринку страхування хвороби. Кандидати мабуть, були на користь страховиків, які публікують найнижчі показники відмови та інші були виведені з яких додатків.

На практиці, уникаючи страховиків, які публікують високі темпи відмови має мало користі. Це тому, що опубліковані дані можуть вводити в оману. Останні дані показують, що шотландські Справедливе Protect відмовився платити на 28% від критичних захворювань стверджує, уважно стежив за Друзі резервного на 25%. Якщо порівняти ці цифри з шотландським Забезпечення на 13,7%, багато потенційних страхувальники можуть бути прощені за те на користь шотландського резервний. Але це не завжди найкраще рішення.

Проблема інтерпретації цих цифр у тому, що цифри самі по собі можуть бути перекручені, як довго страховик бере активну участь у критичному ринку хвороба. Як відмова найвищі показники з політиками, які працюють тільки протягом декількох років, то компанії, які є новими для ринку критичної хвороби автоматично мають найвищі показники відмови. Це залишає компаній, таких як фінансові послуги зберігача добре виглядати з відмовою тарифом всього 10%. Правда в тому, що опікун на ринку більше 15 років і має зрілий бізнес книги.

І шкода, що все це негативної розголосу ситуація підриває довіру страхування критичних захворювань. На наш погляд, цей вид страхування відіграє важливу роль у захисті сімейних фінансів, але люди були утримані від покупки, залишивши їх сім’ї піддаються, якщо вони серйозно захворіти. Зрештою, якщо головний постачальник доходів серйозно захворів, дохід сім’ї може падати. Це означає, що обкладається податком одноразово виплачуваної цієї політики може стати центральним для фінансового виживання сім’ї.

Наша порада: якщо ви думаєте, що потрібно критичної преси охоплює хвороба далі. Але знайте, що ці політики міняють багато чого в кришці вони пропонують – так прямо порівняння цін насправді не має сенсу. Основні плани будуть охоплювати одну або кілька з найбільш серйозних умовах, але комплексні плани охоплюють багато інших – наприклад:

Хвороба Альцгеймера
Хірургії аорти трансплантата
Апластична анемія
бактеріального менінгіту
Доброякісні пухлини головного мозку
сліпота
рак
кардіоміопатія
Хронічне захворювання легенів
кома
Коронарні артерії шунтування
Крейтцфельдта-Якоба
глухота
слабоумство
Серцевий напад
Заміни серцевого клапана або ремонту
ВІЛ або СНІДом від нападу, переливання крові, професійних обов’язків або нещасного випадку
Замкова щілина операцію на серці
Ниркова недостатність
Втрата незалежного існування
Втрати кінцівками
Втрата мови
Основні трансплантації органів
Хвороба рухового нейрона
розсіяний склероз
Параліч / параплегія
Хвороба Паркінсона
прогресивні паралічем supranulcear
хід
Опіки третього ступеня
повної та постійної непрацездатності
Обкладинка для дітей

Ця складність означає, що вам дійсно потрібно незалежну консультацію. Є багато веб-сайтів, які можуть допомогти вам. Просто шукати “страхування критичних захворювань» і переконайтеся, що ви можете поговорити з консультантом, перш ніж купити.