страхування критичних захворювань – необхідне. захистити себе упаковує вас стати тяжкохворих.

Люди живуть довше в ці дні. Хоча виживаність знаходяться на підйомі для багатьох медичних умов, виснажливої ​​хвороби і витрати, пов’язані з втратою доходу може призвести до медичних банкрутства.

Навіть у цьому випадку з державою в найсучасніших медицини і поліс страхування здоров’я на вашому боці, якщо ви з діагнозом небезпечної для життя хвороби, є можливість, що ви не були б в змозі дозволити собі лікування рекомендується і необхідно. Критичні страхування хвороби може допомогти.

Критичні страхування скорботи забезпечує оплату, якщо у вас виникли критичні поганого стану здоров’я, здійснюється в рамках політики контракту. Ви не повинні бути відключені, щоб зібратися. На відміну від страхування на випадок інвалідності, ви не повинні бути використані для отримання вигоди.

Критична оплати страхування хвороби зазвичай робиться у вигляді одноразової виплати та може бути розсіяна в будь-якому випадку ви хочете – використовувати гроші на медичні рахунки, інвалідна коляска, модернізації вашого місця проживання, іпотеці або інших рахунках, медичне обслуговування вдома або навіть спеціальний відпустку . Медичні умови, які кваліфікуються як правило, включають серйозні травми, хвороби і великих операцій.

Наприклад, якщо ви купуєте політики з багатьма категоріями, і ви страждаєте важким інсультом, який має потенціал, щоб піднятися знову, ви можете отримати 25 відсотків від розміру допомоги, а інші 75 відсотків можуть покрити ще однією умовою arecurrence або одного і того ж стан у той час як політика є чинною.

Критичні погано медичного страхування обмеження часто починається з $ 10 000 до $ 1000000. NACII рекомендує визначенні суми покриття вам потрібно шляхом додавання цих двох сум:

* Два-три роки вартість ваші платежі по кредиту або орендувати
* Загальний розмір непогашеного боргу по кредитній карті

перевірити період очікування вашої політики, яка також називається “період ліквідації”, який в цей час ви повинні чекати після постановки діагнозу до отримання страхової виплати. Для багатьох політиків, якщо ти помреш критичного погане здоров’я протягом періоду очікування (і не мають спеціального вершника, що для покриття), ніяких вигод не виплачуватимуться Вам або Вашій нерухомості.

Перед покупкою політику, зрозуміти його вилучення і обмеження. Типові виключення включають критичних захворювань, які діагностовано протягом періоду очікування вашої політики, самоушкодження, самогубство або хвороби в результаті незаконної діяльності. Інші винятки можуть включати балонної ангіопластики хірургії, передракових станів або умов зі злоякісним потенціалом, і найбільш couldcers шкіри.

Якщо ви купуєте окремі політики, то, цілком ймовірно мають телефонному інтерв’ю з адміністрації андеррайтингу страховика, а також ротової рідини, аналізи крові і сечі. Якщо у вас є хвороба серця або членів сім’ї з хворим серцем, ви можете бути зобов’язані пройти медичне обстеження, ЕКГ, медичний огляд, бігова доріжка електрокардіограми (TEKG) і, якщо ви курите, рентген грудної клітки.

Критичні страхування хвороби ціною з кількома факторами на увазі, Ваш вік, зріст, вага, здоров’я історія родини, нікотин використання та умов у вас є зараз, що може призвести до більш важливих умов розглядаються.

З індивідуальними планами, ви платите внески, поки політики не виплачує максимальну вигоду, за словами одного джерела. Групова політика може закінчитися при припиненні трудового або може бути портована на групи довіри, після чого вам будуть платити ваші премії безпосередньо страховику. В останньому сценарії, вам будуть платити, поки страхова не виплачує основну суму застрахований.