страхування критичних захворювань вниз років.

Продаж критичних охоплює хвороба була значним у Великобританії та Ірландії в кінці 1990-х. Для багатьох компаній, страхування критичних захворювань, можливо, були джерелом доходу прибутку. Критичні охоплює хвороба була в основному продаються в молодих дорослих, як ставки страхових внесків в ранньому віці здійснюється доступними цінами. Люди вважали за краще страхування критичних захворювань, як вона заплатила прямі вигоди порівняно з захистом доходів або іпотечного страхування захисту.

Отже двох типів критичних охоплює хвороба існує: прискорене і автономний. Прискорене критичне охоплює хвороба була комбінована політика. Наприклад, страхування критичних захворювань з іпотекою. У загальному аналізі, прискорене критичних збутової політики хвороби були вище, ніж в автономному політики вниз років.

З моменту свого прибуття до Великобританії в кінці 1980-х років страхування критичних захворювань, можливо, дали на страховому ринку нової точки зору. Критичні продажів страхування хвороби, можливо, посилюються, а в 1997 році ABI (Асоціація британських страховиків) показав навколо 579000 проданих полісів у Великобританії. Той факт, що не всі страхові компанії показують свої дані в ABI, загальна критична збутової політики хвороби могло бути близько 700 000. Ця цифра демонструє 30-відсоткове зростання, порівняно з, що в 1996 році і близько 68 відсотків зростання з 1995 року.

Крім того, критично страхування хвороби може бути описаний як простий продукт. Потенційних клієнтів представлені найважливіші документи полісу і показав, які хвороби будуть охоплені. Після постановки діагнозу одним з цих захворювань, обкладаються податком суми одноразової може бути присуджена як єдиний виплати повної страхової суми. Критичні страхування хвороби охоплює сім основних захворювань. Йшов час, ряд страхових компаній збільшилася і конкуренція виросла над страховим ринком. Отже, число захворювань покриті розширений. За даними ABI, в глобальному масштабі, страхування критичних захворювань може реально охопити до 30 захворювань. Як приклад таких захворювань, як ангіопластика та апластичної анемії можуть бути додані до переліку критичних захворювань.

Як вказувалося вище, страхування критичних захворювань можуть бути продані в двох форматах: прискорене й автономні. Автономні критичних охоплює хвороба дає пряму вигоду також, але застрахованої особи має жити близько 30 днів, так що вимога стає успішним. З іншого боку, багато людей віддають перевагу прискореного критичної хвороби покриття, особливо при іпотеки. Як тільки застрахованої особи з діагнозом критичних захворювань страхування, можливо, доведеться виплатити одноразово без очікування. Важливо відзначити, що іпотечне пов’язаним з ними критичним охоплює хвороба, можливо, були зайняти розмірі 60 відсотків порівняно з будь-якої іншої формі критичних захворювань політику продані.

Тривалість кришки, як правило, варіюються залежно від типу політики. Це може бути щорічно поновлювані, а також може здійснюватися на постійній основі до 40 років. Багато компаній можуть запропонувати повністю гарантує обмінним критичних продуктів хвороби у Великобританії. Тим не менш, велика частина продажів у Великобританії залишаються гонщиків страхування критичних захворювань, а не автономний політики.