страхування критичних захворювань в США

Критичні страхування хвороби не існують США давно. Був одним з видів страхування відомий як рак страхування. Він охоплює деякі типи раку, так критичних захворювань, яка охоплює деяких критичних захворювань. Рак страхування був в США протягом багатьох років. Саме в 1989 році, що критична продукту хвороба була вперше запущений в США Життя Джексона Національного. Критичні політики хвороби не вистачало посібників, як це було у випадку, коли перше представила у Великобританії. Він охоплює лише близько 5 критичних умовах хвороби близько 25 відсотків прискорення життя вигоди. Продукт добре продається протягом перших двох-трьох місяців, але потім прийшов до уповільнення.

Уповільнення могло виникнути як Джексон національного життя продав критичної полісу в брокері ринку. Брокер ринку в той час було тенденцію орієнтуватися на те, що було новим. Тому, коли новий продукт надійшов у продаж, критичні політику хвороба залишилася позаду. Політика може все ще існують і можуть бути продані в США, але в іншій формі. (Джерело: Охорона здоров’я конференції, 2000)

Більше того, потім політика американського життя Лікарі автора (APL). Цей тип критичної хвороби політики можуть як і раніше продаються в США. Але продажі, можливо, були значно нижчими. Там може бути кілька причин, які можуть пояснити погані продажі цієї критичної полісу. По-перше, APL був тільки ліцензовані у 8 штатах і може розглядатися як ніша постачальника. По-друге, політика була заснована на критичному політики хвороби у Великобританії і таким чином виявилася неефективною для ринку США в той час. Нарешті, APL були продані фінансова група якої належав американській життя Засновники (AFL). AFL також була критичною контракт хвороби, але продажі були, а були мізерні.

Спроби продати ефективного критичного полісу на ринку США не зупинятися на досягнутому. Банкіри життя і від нещасних прийшов з єдиною критичною політиці автономних хвороби. Ринок США не відповіли позитивно змінити. Знову ж, продажі були відносно низькими. Однак деякі проблеми можуть пояснити відсутність зростання критичних охоплює хвороба в США. Є багато держав в США. Таким чином, кожен штат має свій власний закон, який також регулює страхування окремо. Тому, якщо основні політичні хвороби виданий компанією визнається лише в декількох державах, багато людей можуть залишитися не знають, як він не може дістатися до них легко. Успіх страхування критичних захворювань у Великобританії може пояснити все, як закони і правила можуть бути встановлені тільки один орган, в порівнянні з США.

Крім того, страхування критичних захворювань, можливо, розглядається як ще одна форма раку страхування в США. Рак страхування не увінчалися успіхом в США, а вона не пропонувала кришки для всіх типів раку. Справді, його переваги можуть також було незначним.

Дивлячись на страхування критичних захворювань в США, ми бачимо, що цей продукт не був настільки успішним у Великобританії. Прямі сил продажів у Великобританії, можливо, призвело страхування критичних захворювань на статус у нього тепер на ринку.