страхування критичних захворювань – вирішальне значення

Двадцять відсотків критичних претензій хвороби були вимкнені. Це означає, що на кожні п’ять людина робить це важлива вимога, то доведеться це відхиляється на цьому вкрай важливо час.

Вся причина виймаючи критичну охоплює хвороба є те, що, у разі вам стає критичному стані (тобто з діагнозом одного з перерахованих захворювань описано в документах політики) буде проведена оплата. Сенс вашому рішенні прийняти, що деякі вважають, є важливою частиною вашого фінансового планування є звук. Критичні захворювання може вплинути на всю сім’ю. Можливо, вам доведеться платити за догляд за дитиною, змінити ваш будинок або роботу або навіть готуватися до абсолютно нової кар’єри. Вийнявши кришкою, у разі непередбачених ситуацій, всі випадки розглядаються і ви зайшли так далеко, як ви можете звести до мінімуму фінансові проблеми і приступити до важливих особистих питань.

На жаль, у ряді випадків це не так. Відмова розкрити те, що може здатися вам незначним, неважливим хвороб у минулому, можуть дати страховикам підстав відхилити вашу претензію. Справедливо чи ні, це абсолютно легально! Наскільки закон стоїть, якщо ви не в змозі розкрити інформацію, яку страховик прагне, то страховик цілком в межах їх прав припинити кришку.

Якщо це трапилося з вами, а не тільки у вас є, щоб впоратися з наслідками хвороби, але вам доведеться або визнати, що ваші плани критичних страхування хвороби повністю провалилися вас. На даному етапі залежно від тяжкості захворювання, може відчувати себе розбитим ситуації і не стикатися складні рішення. Якщо ви робите оскарження рішення та до Служби фінансового омбудсмена вплутується, вони будуть докладати всіх зусиль, щоб встановити, ви свідомо ввели в оману страховиків, щоб отримати покриття або ж питань в первісному реченні формою віддалено або погано написана.

Як тільки ви зробити заявку на критичному політики хвороби, ваш страховик буде спровокувати надзвичайно ретельну перевірку на ваші медичні записи. Схоже, що вони можуть повернутися без обмеження часу і якщо вони знайдуть що-небудь, пов’язані з вашим захворюванням чи ні, що ви не в змозі розкрити їм, вони можуть вибрати, щоб відмовити вам у претензії. Існує немає такого пошуку або розслідування не проводяться, коли ви берете політики, і деякі люди вважають, що це має бути вирішена.

Це практично неможливо запам’ятати кожен неповнолітній хвороби. Чи можете ви чекати, щоб пам’ятати і записувати кожен візит до лікаря щодо речей, як головний біль, біль в очах, оніміння шиї, вушних інфекцій і депресії? Були випадки, коли останні претензії були відхилені з цих причин – у чоловіка було його вимога про рак простати відмовив через відмову розкрити раніше інфекції вуха і жінка чиї претензії не вдалося, бо вона б не розкритих раніше проблема з депресією.

Тим не менш, протягом чотирьох з п’яти чоловік, страхова працює. Важливо розкрити вашу повну історію здоров’я і не намагатися охопити все догори. Ознайомтеся з умовами страхування ретельно і не пропустіть нічого з. Використовуються за призначенням, критичне охоплює догляду є цінним фінансовим інструментом.

Багато допомога доступна при виборі критичних охоплює хвороба. Увійдіть в інтернет, і ви знайдете он-лайн брокерів, які зможе дати пораду, вибір цитати і найкращі умови.