страхування критичних захворювань ви справді її потребує, або це марна трата часу

Відмінна новина! Там зараз один з п’яти шансів ви виграти в лотерею до виходу на пенсію.

Хвилююся? Думаю, це просто питання часу, коли ви виграєте? Подумайте ще раз, це не відбудеться – але він отримав ти думав!

Тепер подумайте про ту ж шанси, але на цей раз про поганих новин. Існує 1 в 5 шансів для чоловіків і 1 з 6 шансів для жінок, які довгострокового критичного захворювання не дозволить їм працювати. На жаль – цього разу це правда.

Страхування не може змінити ці шанси, але він може полегшити потенційним фінансовим уламків викликано будучи не в змозі працювати через тривалої хвороби і все ще мають сім’ї і дому, щоб підтримати.

Конвенція проголошує, що кожен хороший сім’янин повинен мати страхування життя. Це легко зрозуміти, це прийнято і ваш сусід має його теж. Але те, що про його близький родич страхування критичних захворювань? Вам доведеться пройти кілька вулиць, щоб знайти людину, яка має його. З урахуванням коефіцієнтів, то чому? Адже він виплачує неоподатковуваних одноразова негайно застрахованих критичних захворювань діагностується.

Звичайно причина, є його рахунок. Так, це дорожче, ніж страхування життя, але врешті-решт це прикриття великий ризик. Ти набагато частіше відчувають критичні захворювання, ніж померти не в свою звичайного пенсійного віку. Дійсно, середній вік становить 47 претензій. Отже, ясно є набагато більше до опору громадськості.

Не розуміючи ризики або “голову в пісок синдром», звичайно, основні чинники. Після хвороби все lzheimer автора, бактеріальний менінгіт, пухлини мозку і лейкемії плюс довгий список інших захворювань зазвичай покривається страхування критичних захворювань, не є питаннями нам хотілося б думати, ні багато знаю о.

Чи може бути інша причина? Ну там були повторені газетних статей про людей, які стверджують, на їх критичні полісу тільки, щоб він відмовився від очевидної формальність – висновок у тому, що страхова компанія не може бути довіри. Дійсно, Standard Life відкрито визнає, що він відмовиться від близько 20% критичних претензій хвороби.

Правда в тому, що за кожним історія відмови є несамовита історія хвороби, нещастя та утиски – і потенційні копію для журналіста. Але це само по собі не є доказом, що страхова компанія є винним обхідними поведінку.

Так страхових компаній роблять помилки, але найчастіше цей позов є недійсним з самого початку. Є дві основні причини. По-перше, страхувальник, що претендують на хворобу, яка не є одним з критичних захворювань заплановано в політиці документації. Сумно, але це факт, що якщо хвороба не вказані у нього немає страховки і поліс не буде платити.

Мораль у тому, щоб уважно порівняти хвороб покривається конкуруючих страхових компаній і купити один з найбільш широке висвітлення хвороб. Якщо ви цього не зробите, дерну закон восторжествує …….

Другий основною причиною відмови є нерозкриття всіх відповідних питань на оригінальній формі додатку. Наприклад, якщо заявник не в змозі розкрити у відповідь на питання страхової компанії, що його батько помер від серцевого нападу у віці 50 років або що він надає медичні тести для головного болю, то страхова компанія буде неправильно оцінювати ризики його запрошують щоб застрахувати. Якби страхова компанія відома ця додаткова інформація, яку вони могли збільшити премію, або попросив заявника піти на медичне обстеження, або чекали результатів тестів, або навіть відмовилася надати кришки. Будучи не в змозі розкрити, заявник фактично отримано кришку під хибними приводами або принаймні на неточної інформації.

Таким чином лежить другий моральної. Завжди надавати правду і всю правду у своїй заяві. Нічого навіть віддалено мають відношення до ваш стан здоров’я має бути розкрито.

Все це вказує на необхідність страхування професійної консультації. Критичні політик Хвороба дійсно змінюються і це може зайняти досвідчений око оцінити найкраща політика для ваших обставин і кишені. Це не означає, що ви повинні пропустити на дисконтованих премії доступні в Інтернеті – але ретельно обговорити це через з одним зі своїх радників на основі телефонних і роблять, що ви читали графік повертаний хвороби, коли він прибув до цієї посади.

Тоді сидіти склавши руки знаючи, що ви зробили ще один важливий крок, щоб захистити фінанси вашої родини. Давайте всі сподіваємося, що ви один з більшості, які щасливі ніколи не вимагати.

Прийшов час зосередитися на насолоджуватися життям.