страхування, коли ви живете в екс-міських жителів

Міська забудова ніколи раніше не бути проблемою. Хоча остання розробка може бути милях від де ви працюєте або найближчих магазинів, це ніколи не було проблемою. Більшість сімей володіли двох автомобілів. Близько трьох або більше. Ніхто не ходив. Все просто стрибнув у найближчий автомобіль і вони пішли, не замислюючись, поки ціни на газ не злетіли вгору. Тепер у нас є кредитна криза і рецесія тільки нижньої межі. Володіння автомобілем став дороге задоволення. Занадто дорогою для деяких, хто народився заново, як один сімейний автомобіль, щоб скоротити свої втрати. Першим кроком у врегулюванні кризи, щоб з’ясувати, які з ваших транспортних засобів є найдешевшою марки і моделі, щоб застрахувати. Тепер баланс, що проти ймовірних витрат на обслуговування і ремонт протягом наступних дванадцяти місяців. І який буде продаватися за найвищою ціною? Коли ви знаєте, який автомобіль ви тримаєте, максимально збільшити кількість знижок на політику, в тому числі авто комплектацію і вдома разом з тим же страховиком. За винятком, один транспортний засіб для зайнятої сім’ї не може бути практичним. Які є варіанти?

Багато сімей говорять зі своїми сусідами і виробити автобази. Це досить легко організувати для рутинних поїздок. Але є одна невелика проблема. Якщо ви збираєтеся перевозити пасажирів, ви повинні мати страховку, щоб оплатити свої медичні витрати, якщо вони будуть поранені в аварії. Це не безпечно їздити навколо ваших сусідів з мінімальним покриттям відповідальності держави. Тоді ми приходимо до завжди важке запитання про поділ витрат на газ. Якщо пасажири завжди повинні щось платити для покриття витрат на подорож, багато страховиків розглядати це як ділову угоду і вимагають власника транспортного засобу, щоб вивезти торговельної політики в якості таксі. Само собою зрозуміло, це, виявляється дружньої соціальної служби в дорогий виправдання сперечатися з вашими сусідами з приводу ціни. Звичайно, ви могли б всі згодні з тим, щоб брехати про домовленості. Але історії можуть швидко змінюватися, якщо все потрапляє в лікарню і великі рахунки представлені.

Другим варіантом є оренда нових планів, які транспортні засоби в оренду сайту по годинах у місцевих гаражах. Ви бронюєте, що ви хочете через інтернет, їхати в гараж на пікапи і висадити його в той же гаражі, коли ваш час закінчився. Вартість на годину на стандартних планів є привабливими і, якщо ви не хочете автомобіль, більше, ніж у середньому по одній годині щодня, ви будете економити гроші на володіння автомобілем. Але вам потрібно уважно дивитися на страхування, пропонованих у стандартних планів. Деякі мають погане покриття витрат на медичне обслуговування для вас, як водія і пасажирів. Інші не включають втрати використання заряд, якщо транспортний засіб з дороги в ремонті. Завжди уважно читайте дрібний шрифт. Підводячи підсумок, знаходячи страхування для одного транспортного засобу означає отримання кілька цитат страхування автомобіля і знайти той, який працює на вас. Якщо ви збираєтеся використовувати свій автомобіль, щоб рухатися сусіди навколо, ви також повинні отримати цінову пропозицію з автострахування для покриття додаткових зобов’язань. Якщо ви використовуєте одну з нових планів оренди, розглянути питання про сплату додаткових для LDW, яка дає більш повний захист від втрати.