страхування зі своєї кишені, не знаючи, максимально може бути дорогим

Якщо ви хочете, щоб отримати право договір страхування здоров’я, ви повинні знати, як стоп-лосс або зі своєї кишені максимально впливає на ваші витрати на охорону здоров’я. Ви повинні знати, які витрати вона обмежує і те, що вона не обмежує, 2 різних визначень і як обмеження застосовується до сім’ї франшизи.

2 семестри максимум з кишені і стоп-лосс означає те ж саме. Обидва терміни будуть використовуватися в даному документі.

Положення стоп-лосс поліс медичного страхування важливо, тому що воно обмежує ваші витрати у разі, якщо у вас є великі медичні рахунки. Ваш план медичного страхування, ймовірно, має співстрахування положення, яке вимагає, щоб ви платите 20% або більше медичних рахунків, які перевищують ваші франшизи. Без максимум зі своєї кишені, або надання стоп-лосс, ви можете закінчити тим, що платили 20% дуже велика витрата. На щастя, більшість контрактів є з кишені максимальне положення про захист споживача.

Ваші кишенькові надання максимально поширюватиметься на рік коштує медичних рахунків. Рік, однак, може початися на початок календарного року або на ювілейною датою вашої політики. Вам доведеться попросити вашого агента або розгляду документації політики, щоб визначити, коли 12-місячний період починається для цілей розрахунку ваші кишенькові максимум.

Є також 2 методу розрахунку ваші кишенькові максимум. З одним і франшизи і співстрахування включаються до розрахунку. З іншого тільки співстрахування включений.

Не знаючи, як план розраховує їх максимум з кишені може змусити вас повірити, що договір краще або гірше, ніж є насправді. Один із планів може висловити своє зі своєї кишені, як максимально $ 1500, а інший може висловити своє зі своєї кишені, як максимально $ 2500. Якщо обидва політика мають франшиз і одного з вищою вказану межу включає відрахування в його розрахунок, але іншого немає, ви можете бути легко введені в оману.

Термін стоп-лосс може ввести в оману, тому що досягнення вказаної суми в доларах це не означає, що у вас не буде не більше, медичні рахунки для решти 12 місяців. Доплат, як правило, не обмежується ліміт співстрахування або зі своєї кишені максимум. Якщо ваш контракт вимагає, щоб ви платите доплати за відвідування лікаря ви, ймовірно, продовжувати платити ті, навіть після того як ви досягли своєї марнотратний максимум.

Якщо ви купуєте контракт з іншими членами вашої сім’ї, важливо знати, що ваші кишенькові максимум для кожного члена сім’ї, а також для сім’ї в цілому. Кожен член сім’ї може мати окремий з кишені максимально задовольнити. Всі члени сім’ї ‘медичні витрати на охорону здоров’я може сприяти одна сім’я максимум зі своєї кишені. Кожен елемент може мати індивідуальний ліміт, що не всі мають відповідати, якщо сім’я максимум з кишені була зустрічалися раніше в 12 місяців.

Знаючи, що зі своєї кишені максимум і те, що він контролює вкрай важливо, якщо ви хочете, щоб отримати кращий план для себе. Ігнорування цієї частини вашої політики може змусити вас купити неправильної політики або заподіяти вам вітер з великими, небажані і непередбачені медичні рахунки.